Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemsokára megyek gólytáborba...

Nemsokára megyek gólytáborba és kicsit félek! Mit csináljak hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Most megyek egyetemre és lesz egy gólyatábor,én viszont elég visszahúzódó vagyok,nehezen oldódom társaságban... aggódok hogy mi lesz. Be tudok majd illeszkedni,be fognak fogadni a többiek? Hogyan viselkedjek? Nem ismerek ott senkit,szóval parázok rendesen...
2008. aug. 19. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A többiek sem ismernek senkit, ugyanígy éreznek, mint Te. Van aki bevallja, van aki nem. Ettől függetlenül nagyon jól fogjátok érezni magatokat, kb második napra oldódnak a gátlások. Legyél vagány és talpraesett!
2008. aug. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell tartanod.A gólyatábor azért van,hogy összehozza az embereket.Ezért vannak közös programok.Én is ilyen vagyok és mindig sikerült leküzdenem a félelmet.Szerintem ezzel te is így leszel.Légy nyitott és vidám.Ennyi az egész!Sok sikert!
2008. aug. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mindenki hasonlóan érez szerintem gólyatábor előtt.lesznek szobatársaid, érdemes velük beszélgetned, érdeklődnöd ki-honnan jött,mit csinált, hol tanult. elmenni velük sörözni. ha esetleg már ismerik egymást, akkor kérdezd meg,hogy csatlakozhatsz-e hozzájuk.merj kérdezni és minden programban benne lenni.nálunk voltak csapatépítő játékok,abban mindenképpen vegyél részt,vállalj benne szerepet, akkor is ha kicsit kellemetlennek tűnik elsőre.minél nagyobbat nevettek, annál jobban alakul a barátság. biztosan jól fogod majd magad érezni!
2008. aug. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én pl nem voltam ilyesmin, és nem is hiányzik.
2008. aug. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ide ne menjél: Gólyatábor botrány a Széchenyi Egyetemen

[link]

2008. aug. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hintalow ***** válasza:
Mekkora poén lehetett! És én nem voltam ott a hülye fejemmel :)
2008. aug. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nyugi ott senki nem ismer senkit. De nagyon jó buli az egész és már szívesen gondolok vissza rá, de akkor én is féltem.
2008. aug. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A legfontosabb, hogy mindenképpen add önmagat. Ne játszd meg a nagymenőt, ha közben inkább csendes vagy. Én ezt csináltam a gimis gólyatáborban és nagyon megbántam.
2008. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!