Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egyik osztály társam...

Ha egyik osztály társam tetszik mit csináljak?

Figyelt kérdés

Bejön egyik o.társam aki fiú.

És már elég rég óta.

Mindig beszólogatunk egymásnak meg ilyenek.

És most lesz nem sokára egy buli és arra gondoltam félre hívhatnám ahol nincs senki és hátha lesz valami. vagy ötletek? lekapni nem merem mert nem tudom hogy kéne... mit tegyek?


2010. febr. 7. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedd fel msnre, beszélgess vele, a bulin hívd el táncolni.
2010. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát. egy amolyan "menő" típusról van szó. és baszogatjuk egymást. :S
2010. febr. 7. 21:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebből így nem tudok leszűrni semmit. Az aki nekem tetszik azokat baszogatja, akiket k*rváknak tart, és utál. Engem bír, és nem piszkál, hanem inkább tisztel, bizalmas velem, máshogy kezel mint a plázaciccushokat. :D
2010. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szóval ha baszogat akkor utál?
2010. febr. 7. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem ezt mondtam. De lehet, hogy csak haverként tart. Sőt! Elég valószínű. A haverok szoktak csipkelődni. Múltkor osztálytársam meg is állapította, hogy alsóban még úgy "udvarolnak" a fiúk, hogy húzzák a lányok haját, de ezt inkább csak haverként teszik idősebb korban.
2010. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!