Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert nem tudnak egyes emberek...

Miert nem tudnak egyes emberek teliholdkor aludni?

Figyelt kérdés
Van erre valami magyarazat ?
2008. aug. 21. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
az ok egyszeru! lichantrophia!
2008. aug. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Mert egyes emberek teliholdkor vérfarkassá változnak. :)
2008. aug. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Mert a telihold fényes, és besüt a fénye az ablakon, világosban meg nem tud aludni. Vagy tényleg lehet vérfarkaskór. XD
2008. aug. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Én nem tudok teliholdkor aludni! Lehet, hogy vérfarkas vagyok?:S Bár nem találtam még húscafatokat reggel a fogaim közt. Grrrr...:D
2008. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mostmar tudom hogy nem hiaba van a Pentagram a nyakamba....Az ember nagyon erzekeny a levegovaltozasra es nagyon erzekeny a legnyomasra .

Es nem nehezedik sok suj ra mivel a levego az nehez tobb kg....teliholdkor meg kisseb a tomege...Es itt segitett a Pentagram....2 fajta pentagram van pozitiv es negativ

mind a 2nek az a dolga h vonza az energiat..ami van nekem az pozitiv...szolval a hold az pozitiv es negativot bocsajt ki egyszere...mire leer a foldre semlegesedik s az kicsit megzavarja az embereket....De mint mondtam a levegovalzotaz is megzavarja..mert nem mind 1 h egesz nap van rajtad pld 5 kg + vagy ! - 5 kg(teliholdkor)...Meg aki nem tud aludni ha nagyon akar akkor is tudd...Es aki tudd aludni ijenkor nem nagyon hat a termeszet...Faj a fejed?-lehult a levego... megkisebb lett a tomege a levegonek..te ezt nmem birod azert faj...az egyik ok amiert fajhat a fejes vagya jobb szemed...talan 1000-bol 1 embernek faj a bal....Es ha valasos vagy...es nem tucc teliholdkor aludni...figyej:Mielott lefexel csinaj egy kerestet a parnadra es imatkozz...de nem mikozbe az mp-den Rock megy ~~~yehxD xD xD xD

2008. aug. 21. 22:24
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi valaszokat farkasok :)) pokolian jok
2008. aug. 23. 11:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert sellők:) és ha belenéznek a teliholdba megőrülnek:)))
2009. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!