Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyit érnek a régi "barátaim"?

Mennyit érnek a régi "barátaim"?

Figyelt kérdés
Elköltöztünk Budapasttől jó messzire, úgy 15 km.re Azóta senki nem hív, senki nem keres, pedig tudják hol lakunk, a házavatón itt voltak, jól berugtak, itt aludtak, azóta semmi. Végülis lesz..om, csak bánt, hogy akiket a barátomnak tekintettem, tojnak a fejemre.
2008. aug. 21. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
15 km röhejesen kevés, még biciklivel is meg lehet tenni. Valami más lehet ott a háttérben.. én a helyedben rákérdeznék.
2008. aug. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne sértődj meg, valószínűbb, hogy egyszerűen csak elfoglaltak. Hívd fel te őket, és derítsd ki mi a helyzet, ahelyett, hogy megszakítanád a barátságot.
2008. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Dehogy sértődök meg, nagyon jót írtál, csak azt nem értem, addig, amíg a kerületben laktunk miért nem voltak elfoglaltak? A helyzet az, hogy amikor ott laktunk, én kicsit jobban álltam anyagilag, és most, hogy "lecsövesedtem" szerintem ezért szarnak a fejemre! Nem?
2008. aug. 21. 21:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön vagyok,ha hazamegyek tàrt karokkal vàrnak(ajàndék,étterembe kajàlàs,buli,szàlloda stb....)

én annyit kértem,hogy 2 honap mulva hadd aludjak pàr napot valamelyiknél(most nincs annyi pénzem,de haza kell utazzak)mégse volt senki hajlando segiteni...........hahahahahaa.BARÀTOK??????????????

szerintem nézz értelmesebb emberek utàn.Én is azt tettem(nem pénzéhes idiotàkkal vagyok mostmàr körülvéve

2008. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

hát ha tényleg csak azért voltak veled, mert akkor jól álltál anyagilag, most meg nem, akkor lehet hogy tényleg más barát után kéne nézned.

nekem sincs sok, de tudom, akik vannak, azok kiállnak értem, segítenek ha kell, és én is nekik

2008. aug. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!