Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érettségim van, most végzek...

Érettségim van, most végzek egy cnc forgácsoló tanfolyamot, sportos testalkat,27 éves férfi. Gyárban dolgozom, havi kb 110 ezer nettóér plussz 20 kafetéria. Elég volt?

Figyelt kérdés
Elegem van a robot munkából és úgy érzem ,hogy a cnc vel is csak egy bedolgozó biorobottá képzem magam. Elég. Gondolkodtam sok mindenen, csak egy a baj. Nem igazán vagyok az a fajta ember, aki képes lenne nekiállni egy saját vállalkozásnak, hogy a maga ura lehessen. Tudom, birka dolog , de könnyebben hajtok vére parancsokat. Kérdésem, hogy érdemes lenne e megpróbálkozni a katonasággal? Meg tudnék e belőle élni? Izgalmas dolog?

2015. febr. 20. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Katonaságnál csak ha külföldi missziókra mész.De az sem tart örökké.


CNC-vel irány külföld!

2015. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
elsőnek igaza van, én CNC-s végzettséggel már indulnék is. Hollandiában, Svédeknél és még az USAban is jók a kilátások ebben a szakmában. Sok sikert!
2015. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. febr. 20. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!