Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elég gyakran előjönnek olyan...

Elég gyakran előjönnek olyan érzések hogy mintha nem a valóságban lennék hanem egy álomba. Mitől lehet ez az érzésem?

Figyelt kérdés
nagyon zavar és nem álom tiszta valóság?Nektek vol már ilyen?Tudom hogy zavaros segítsetek(Orvosnál már voltunk Pszihológust ajánlott:S
2008. aug. 23. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ő nem viccből mondom most ezt, de csípd meg magad vagy okozz magadnak valami fájdalmat, hogy észhez térj.
2008. aug. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom de azt tom h a valóságban vok de nagyon zavar:S
2008. aug. 24. 16:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Mért hol lennél? Én sem szeretnék itt lenni, szívesebben lennék egy általam kialakított világban de ez sajnos lehetetlen. (1.hozzászóló)
2008. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
PL egy álomba vagy vami vazaró dimenzióba ami nem igazi és ugyanugy jáccódik mint a valóság és valóság is és nem találom ki jön magától!.S:
2008. aug. 27. 11:08
 5/5 Ofília válasza:
nyugi a kérdésed egyedi nem vagy egyedül..valóban pszihés ok van a háttérben..elégedetlenség....megfelelni vágyás...üresnek érzés...stb....tedd rendbe az életed,merj lépni és változtatni..valamint kösd le magad..tedd azt ami jó neked:)
2008. nov. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!