Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktál álmodni? Van olyan,...

Szoktál álmodni? Van olyan, hogy valaki soha nem álmodik?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 06:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szoktam. Túl sokat is egy éjjel. Sokszor olyanokat amikbe szó szerint elfáradok( pl.: verekedés, futás stb.)reggel felébredek és olyan mintha tényleg megcsináltam volna őket. Nagyon rossz. Am. igen sztem vannak olyanok akik soha vagy csak nagyon ritkán álmodnak, azok valahogy máshogy alszanak nem tudom h mélyebben vagy élénkebben, vagy más egyéb módon de máshogy mint az átlag. De nézz utána a google-n:)
2010. febr. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
álmodni mindenki szokott csak éppen nem emlékszik rá mindig.
2010. febr. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ittirt valaki az álom kontrollor. Elolvastam, de nem használtam. Azota szinte minden nap álmodok.Elöte meg nagyon ritkán.
2010. febr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg mindenki álmodik, csak nem emlékszik rá. Én még soha nem álmondtam! Mármint nem emlékszek rá.
2010. febr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szlogen válasza:

igen azt hisszük h mindenki álmodok pedig nem

az emberek többsége csak nem emlékszik arra ami az egyában végig megy az éjszaka folyamán

átlagosan 4 álmunk van egy éjjel ezek lehetnek valóság hűbbek és kevésbé valósak

van egy bizonyos RIM nevű kontroll ami azt gátolja meg h végig csináljuk mindazt amit az álmunkban megélünk

viszont vannak olyan érdekes klinikai eseteke akik valamilyen oknál fogva nem képesek álmodni a vakokkal ellentétben

mert ők is minimum hangokat szagokat érzéseket megálmodnak

2013. júl. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!