Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell otthon vizipipát...

Hogyan kell otthon vizipipát készíteni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 24. 10:34
 1/4 anonim válasza:
52%

3 éve csináltunk asszem ami kell hozzá az egy Cappyce Fruitos üveg, kevés alufólia, szivószálak és egy doboz lehetöleg vasbol pl amiben a gomba van az is jó


azt elkészitést már nem tudom:S

2008. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%

ööö... én egy másik módszert ismerek. Kell egy sima műanyag üveg (bármilyen üdítős üveg), vmi csőszerű dolog (lehet, hogy hülyén hangzik, de mi úgy csináltuk, hogy vettünk egy zselés tollat és szétszereltük, és annak a csövét használtuk), aztááán kell valami erős ízű folyadék (pl bor, vagy tömény málna/szeder szörp) és végül egy szál cigi.

Az elkészítése úgy néz ki, hogy megtöltöd a folyadékkal az üveget kb a negyedéig. Picit feljebb kilyukasztod az üveget és beledugod a csövet úgy, hogy ferdén belelógjon a folyadékba (belül). A cső végébe belerakod a cigit, és úgy gyújtod meg, hogy közben az üveg száján szívod. És kész is van:)

Megjegyzem elég paraszt módszer, szerintem jobban megéri venni egy igazi vízipipát. Össze sem lehet hasonlítani.

2008. okt. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

A testvérem csinált .

Kicsit bonyolult de egyik nap megszólal csinál pipát 30 perc múlva behozza begyújtva na leírom. :D


Hozzávalók:Befőttes üveg,Valamilyen cső (pl.folytékon szappan csöve ki kell mosni..,akármilyen cső ),Szívó szál,Amibe teszed a dohányt nekünk volt egy kerámiánk..de szerintem vas vagy fémből vagy kerámiából valami lukacsos valamit kéne keresni.


Tesóm a befőttes üveg tetejére csinált 2 lyukat olloval.

Majd egyikbe beletete a csővet ragasztópisztolyal de szerintem pilanat ragasztőval is jó.

A szivószálat is betete.

MAjd a csőre a kerámiát megtömte alufolia rá és a szén és szívta.

Pl be lehet vinni suliba xD

Elég jó akinekkell több info vegyen fel msn re.

bfimmortal.negros@hotmail.com

2009. szept. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én fütyülős üvegnek kifúrtam a tetejét,bele 1 hosszú és egy rövidebb rézcsövet és a hosszabbra egy rendes dohánytölcsért,a rövidebbre egy csövet és kész.
2010. nov. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!