Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leszokni a...

Hogyan tudnék leszokni a hazudozásról?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elég gyerekes dolog, de egyszerűen akaratomon kívülk is elég sokat hazudozok másoknak... persze nem rosszszándékból, inkább magamról, hogy jobb fényben tüntessem fel magam vagy nem is tudom. :S:S:S Erről hogyan lehetne leszokni?:(
2008. aug. 24. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy abbahagyod! Szóljon, ha tud valaki jobb módszert!
2008. aug. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sehogy,mindég hazudni fogsz,talán akkor szoknál le erről, ha egy hazugsággal valakinek akit szeretsz nagy fájdalmat okoznál!
2008. aug. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is így csinálom, csak én nem hazudok, hanem "nem mondom meg a rossz tulajdonságaimat" Ezzel pedig az a gond, hogy ha megismerkedek valakivel, akkor előb utóbb észreveszi a rossz tulajdonságokat..
2008. aug. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű: igazat mondassz. Kihagyod a hazugságokat.. olyan nehéz?
2008. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

igen,nagyon nehéz,velem is volt hasonló,nagyon néha még ma is előfordul..

régen otthon szemrebbenés nélkül tudtam hazudni(gyerekkor miatt),talán még ma is menne

nem tudom a módját,hogyan lehetne leszokni,talán csak úgy hogy másik közegbe kerülsz,és valamilyen szinten új életet kezdesz,ahol már nincs szükség hazugságokra..

ez nem tudom mennyire megoldható,de azért sok sikert!

nem lehetetlen..

2008. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy fogadd el magad! Olyannak, amilyen vagy. :)

Azt írod, hogy magadról hazudsz, hogy jobb színben tűnj fel. Honnan tudod, hogy az igazság nem tetszene másoknak? Próbáld ki, hogy tetszik-e nekik, ha nem, akkor... vedd körüly olyanokkal magad, akiknek tetszel az igazi valódban is! :)

2008. aug. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

A legjobb, ha végiggondolod, milyen ciki, amikor lebuksz..és úgyis lebuksz! Az meg totál gáz!


Remélem megfogadod:)!

2009. márc. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sajnos nekem is ilyen problémám van:(:S ez betegségnek számít?:S
2010. máj. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A hazugság akár a gyerek, keményen megdolgozunk érte, de megéri, hiszen a jövőnk múlik rajta.
2010. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egyszerűen nagy erőt kell venni magadban és kimondani az igazságot:)!Én is mindig mindent elmondok a szüleimnek ha nézek valami durva dolgot a neten vagy csúnya gondolataim vannak.... sikeres leszokást kívánok!:)
2012. nov. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!