Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy az internete...

Mért van az, hogy az interneten (pl. itt) sokkal kedvesebbek az emberek, mint a valóságban?

Figyelt kérdés
Én igazából ezért húzódtam vissza és élem mindennapjaimat egy szobában ha lehet nem kimozdulva a gép előtt ülve. Azokkal akiket a valóságban utálok beszélgetős programokon teljesen normálisnak látszanak és el lehet velük beszélgetni, mikor meg élőben találkozunk ugyanolyan bunkó parasztok. 15éves fiú vok.
2008. aug. 24. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az interneten elbújhatsz a ponyva mögé és azt mutatod, amit akarsz. Ha jó benyomást szeretnél kelteni, azt teszel, ha meg rosszat, akkor azt. Valaki itt éli ki a bunkó énjét, a valóságban meg egy fülem farkam behúzom típus, de vannak olyanok is, akik csak itt kedvesek, a valóságban nem... teljesen változó. Ezért nem lehet senkit sem maximálisan megismerni az internet segítségével.

Viszont igenis lehet találni igaz barátokat! Nekem rengeteg havert az internet köt hozzám, a világ minden tájáról. Van akikkel tudtam találkozni, van akikkel nem. Miért nem választassz ilyen barátokat, akik mindenhol magukat mutatják? Aki keres az talál! Ha találsz igazi barátokat, nem kell bevonulnod a szobádba egész nap, hanem találkozhatsz velük és élvezheted a napjaidat. Természetesen csalódni is fogsz, mint mondtam, az internet becsapós. Erre fel kell készülni, de előbb-utóbb sok-sok barátod lesz - akikkel találkozhatsz is. :)

2008. aug. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert az embereknek mindig vannak porblémáik vagy éppen rossz a hangulatuk és annyit rágódnak rajta hogy van mikor akaratlanul is megbántják a másikat.Amikor meg a gép előtt ülnek akkor elfelejtik a mindennapi gondjukat éés kedvesebbek.

Különben én is észrevettem valamit hogy amikor kint voltunk nyaralni külföldön az emberek ott sokkal kedvesebbek.Ott az emberek valahogy többet moslyognak meg sokkal kedvesebbek mint itt Magyarországon.Ott amikor végigsétáltam az utcákon a sok mosolygós arc itt meg mit látni?!? Egyszer megyek végig az utcán mindenki olyan gyilkos tekintettel néz mint egy bérgyilkos.

2008. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem is számos haverom van a neten, de félek velük találkozni, mert akkor megszűnik ez a misztikum.. vagy nem tudom :S
2008. aug. 24. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:
én eddig 1 sráccal találkoztam így netes barátság után, és tök jókat hülyéskedtünk:P
2008. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!