Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bloggeren hogyan tudom népszer...

Bloggeren hogyan tudom népszerűbbé tenni a blogomat?

Figyelt kérdés
Most kezdtem egy új sztorit (ez előtt már volt kettő, de azok nem voltak túl népszerűek), és szeretném, hogy több emberhez eljusson, de nem szeretném fűnek-fának elküldeni.

2015. márc. 3. 20:05
 1/1 anonim válasza:

Szia!:)

Látom,nem mostani kérdés.Még mindig írod a sztorit?:)

Engem nagyon érdekelne,szívesen olvasok fanfictionöket,és hasonló sztorikat^^

Szerintem legegyszerűbben facebook-on tudod "reklámozni",vannak ilyen csoportok,ha belépsz egybe,ott nyugodtan kiteheted a blogod linkjét stb.Biztosan kapsz építő jellegű kritikát is majd^^De,esetleg írhatod wattpadon is,én ott is szoktam olvasgatni.Egyébként,ha nem szeretnéd fűnek-fának elküldeni,akkor miért akarod népszerűbbé tenni?Kint van a neten,bárki elolvashatja.:)

Nekem is van egy sztorim,ma kezdtem,fel is került az első rész. Ha még megy a sztori,és van kedved küldd el a linket privátban,szívesen elolvasom^^

2016. nov. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!