Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetünk mi még vele valaha...

Lehetünk mi még vele valaha barátok?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom megismerkedett egy sráccal, aki nekem nagyon bejött, és kértem, hogy mutasson be neki. A barátom viszont azt mondta hogy félt tőle, mert az eddigi barátnőit kihasználta és nem kellenék neki. Hát a sráccal viszont megismerkedtem és nagyon jóba kezdtünk lenni. A legjobb barátom mindig mondta,hogy pofára fogok esni, de nem hittem neki és most ezért megharagudott rám, és letiltott facebookról, majd viberről is. És ma jöttem rá hogy igaza volt...a srác eddig engem hülyített, de ma engem lepattintott és elment egy másik csajjal, akivel jár.

Kértem a legjobb barátomat, hogy tiltson vissza, és elmondtam neki mindent, de azt mondta hogy nem, hagyjam békén, és hogy ha akkor máshogy döntök,tehát nem ismerkedek meg a fiúval, akkor minden jó lenne.

De nekem hiányzik és nem így akartam.

Szerintetek mit csináljak? Hogyan béküljek ki vele? Vagy nincs eselyem?



2015. ápr. 3. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha az eszére hallgat, nincs esélyed,

ha megsajnál, akkor még lehet.

Ez utóbbi esetben viszont a tüske benne marad, hogy egyszer nem hallgattál rá és kételkedhet sokáig.

.

Klasszikus értelemben ő a barátod volt, ám te nem egészen neki, hiszen meg sem fontoltad véleményét.

2015. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Egyébként tőle mindig én kértem bocsánatot, megha nem is az én hibám volt, ő egyszer se mondta soha.

2015. ápr. 4. 08:45
 3/9 adeldem1885 válasza:
Ha igaz barát akkor kibékültök.de mondd meg neki hogy sajnálod és hülye voltál
2015. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már sokszor mondtam neki. :/
2015. ápr. 8. 09:04
 5/9 anonim válasza:
lehet, hogy ő akart volna többet tőled, de te nem vetted észre/mást választottál/nem jöttél rá, hogy mi a helyzet
2015. ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, mondta hogy szeret, de már régebben is megbeszéltük hogy nem akarjuk elrontani ezzel a barátságunkat.
2015. ápr. 18. 14:27
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, már kibékültem vele újra. :)
2015. jún. 13. 22:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy kibékültél!

Így legalább mindig lesz kéznél valaki, aki sértődöttségében összeveszhet veled, majd lelki bajodra itt keresel írt!

2015. jún. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Idővel megnyugszik
2015. jún. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!