Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnatok nekem misztikus,...

Tudnatok nekem misztikus, dráma (szerelmes) könyveket mondani?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok es lany,eddig 1-2 konyvet olvastam(szjg,babel,akkor szakitsunk)jobban misztikus konyvet szeretnek olvasni de ne legyen nagy felelmetes. Elore is koszonom.

2015. ápr. 8. 14:17
 1/2 locsi01 válasza:

Szia ! én ezeket a könyveket ajánlom:


Rubinvörös, Zafírkék, Smaragdzöld

Ez egy sorozat ami nekem nagyon tetszett! Gwendolyn a főszereplője ( német könyv)! Nagyjából arról szól hogy Gwendolynnak van egy unokatestvére akinek egy különleges "gén" van a vérében (Egytudós sok évtizeddel ezelőtt kiszámolta hogy melyik nap fog megszületni az utolsó időutazó , a Rubin)! Emiatt folyton ájuldozik és várja mikor jön el az első időutazása! Azonban tévedés történt mert nem Charlotte( Gwendolyn unokatestvére)örökölte a gént! Gwendolynnak sok dolgot kell megtanulnia elég rövid idő alatt (amit Charlotte egész életében tanult) mert küldetése van! A küldetése nem más mint az összes időutazó vérét (12 )összegyűjteni és "Bele rakni" a kronográfba( amivel utaznak az időutazók de ha egy nem időutazó vérét rakják bele tönkremegy)Ezt a feladatot Gideon (a hősünk ebben a trilógiában) már nagyjából megtette.Gwendolynnak rengeteg dologgal kell szembenéznie a feladat végrehajtásáig ,köztük a szerelemmel halállal és árulással!

Ajánlom még a Percy Jackson sorozatot aminek a folytatása Az elveszett hős ! (Görög istenek,Római istenek...)Nagyon jó könyv!!!


Lp

2015. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A Fallen sorozat szerintem tetszene:)

[link]


a Rubinvörös, Zafírkék, Smaragdzöld is hihetetlen jó könyvek, érdemes elolvasni! :)

2015. ápr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!