Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Évek óta hasamra hízok,...

Évek óta hasamra hízok, fogyni szeretnék, és minél hamarabb. Hogyan?

Figyelt kérdés
Hasra hízok egy pohár víztől is... Idáig annyira nem is zavart, de most nagyon... Pizza szakács vagyok, de az előtt sem nagyon mozogtam. 57kg vagyok, ès 165 cm. De a hasam nagy. Szeretnèk úgy lefogyni, hogy rengeteget nem akarok költeni, ès èhezni sem sokat... Ja,23 èves lány vagyok. Ezèrt a nagy pocakèrt nem vagyok magammal kibèkülve...kèrlek titeket, segítsetek, ès vicceket nem kèrek ha lehet. Lègyszi, ez èletbe vág most főleg.

2015. máj. 13. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen adatokkal nem hiszem, hogy olyan nagy lenne a hasad, a súlyod normális. Ha mindenképpen fogyni akarsz, vedd vissza kicsit az étel mennyiségét, és sportolj valamit. És legközelebb a megfelelő kategóriába írd a kérdést, úgy talán többen válaszolnak.
2015. máj. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet a pizzával van a gond, mert a víztől nem hízol.


Töltsd le a sárga kapszula című "könyvet" találsz benne étrendeket, mozgásra, edzésre fogyásra vonatkozó hasznos információkat.

Az első és legfontosabb a normális étrend, a másik a mozgás. Ha gyorsan nem is - mert csodák nincsenek - de menni fog. Mellesleg helyi zsírégetés nincs, ilyenben ne is reménykedj.


Innen le tudod tölteni a könyvet ingyen, ettől megvilágosodsz:

[link]

2015. máj. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!