Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fantasy regény egy testvérpárr...

Fantasy regény egy testvérpárra, akik sárkányok. Mennyire lenne fura a regényemben ha szerelmi viszony alakulna köztük? Ikrek.

Figyelt kérdés
Mély a kapcsolatuk, többszáz évesek. Tabu az igaz de szerintem illik hozzájuk. Mennyire lenne fura? A buta és ócsárolódó kommentektől kíméljetek. Ez egy regény. Kíváncsi vagyok ki hogy áll hozzá, de azt légyszíves normál hangvitelű válaszokkal tegyétek. Köszönöm.

2015. máj. 21. 03:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Te vagy az író, tiéd a döntés. Rég rossz, ha az olvasóknak akarsz megfelelni és nem pedig saját magadnak.


(Amúgy, ha jól értem többszáz éves sárkányok közötti twincestről lenne szó? Elég brutál. :D)

2015. máj. 21. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

számomra nem lenne fura, FELTÉVE, hogy iszonyatosan jól kidolgozod az egészet, benne a karakterek jellemével és a kapcsolatuk sem vázlatos.

ha jól odateszed, nekem jöhet!


arra gondolok, hogy pl. láttam már twincest animét, amit mindenki úgy harangozott be, mint fülledt, erotikus, szexuális izét. kíváncsi voltam mégis (nem szoktam) és meglepődtem, hogy mennyire komplex, ahhoz képest, amit hittem róla.


ha a szereplőid gondolataikban, tetteikben motiváltak és logikusak, ami az érzelmi életüket, reakcióikat, egymáshoz való viszonyukat illeti - akkor teljesen rendben van a regényed és akár még élvezném is (a történet és egyéb tartalom függvényében).


lehet hevenyészve is megírni, akkor ugyanúgy tabu marad és üres. és megírhatod úgy, hogy iszonyat erős és "de hát ez evidens, ennek így kell lennie" módon gondolkodtatsz.


tehát nekem egyáltalán nem lenne elég, ha annyival elintéznéd, hogy "mély a kapcsolatuk, mer' hát úgyis többszáz évesek, t'od, ez így alakult, mittomén, csá". :D


egyébként nekem is van olyan leendő regényem (inkább fanfiction), ami tele van olyan érzelmi kavalkáddal és a két szereplő azonos nemű és a kapcsolatuk testvéries-barátias-romantikus-szenzuális, szexuális felhangokkal. (mondjuk a Nővérem, nővérem c. filmhez tudnám hasonlítani, csak nem olyan elborult és beborult.)

piszok nehéz írni, na. de kicsiszolom, ha beledöglök is! :)

HAJRÁ neked is!

2015. máj. 21. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik, szívesen elolvasnám :D

( Én is fantasy regényt írok )

2015. máj. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Engem is érdekelne a regényed! Én is történetet írok.
2015. máj. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!