Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki izgul a szerdai kompetencia...

Ki izgul a szerdai kompetenciameres miatt? (6 o. )

Figyelt kérdés
Nekem ez lesz az elso mert 4.-ben nem volt, hogy megy ez? Es minek jonnek ellenorok?

#szerda #kompetenciameres
2015. máj. 22. 23:45
 1/3 anonim válasza:

Alapvetően ez egy statisztikai felmérés. Melyik iskola hogyan viszonyul a többihez, az x évi mennyi fejlődést mutat az y évihez, stb.


Emlékszem a haverom 6.-ban random x-elgette a válaszokat poénból (pedig nagyon okos a srác), de alapvetően nincs tétje. Nem kell rástresszelni.


Ellenőrök azért jönnek, mert hallottam pár éve, hogy egy suliban segítettek a tanárok és botrány volt belőle.

2015. máj. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is töltöttem már ki, de azóta sem tudom az eredményeit. Semmi tétje nincs, de azért a lehető legjobban próbáld meg megírni, de semmi esetre sem kell stresszelni rajta. :D
2015. máj. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is szerdán írok :) És mi sem írtunk negyedikben, de én egyáltalán nem félek hiszen nincs is tétje, csupán nem kell tanulni aznap :D
2015. máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!