Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Légpuska használat gond...

Légpuska használat gond (többi lent)?

Figyelt kérdés

Na lehet hosszú lesz. Na az van vettem egy légpuskát ezelőtt is volt csak beadta a kulcsot. Az új elégé hangos

nem erősebb a megengedett 7,5J-nál. És hát használom, célba lövök vele szigorúan (sport lövészet). Saját kertünkben körbe van kerítve, szép nagy udvar. Gellert nem igen kaphat a lőszer mivel a céltábla elnyeli. És a szomszéd azzal a felkiáltással bement a rendőrségre hogy én a kerítést lövöldözöm és megsérülhet valaki. Jöttek is hogy én lövöldözöm a kerítést( megjegyezném úgy távoztak, hogy minden rendben van de legközelebb feljelentenek). Minket fenyeget hogy feljelent ezért miközben ő építési törmeléket/hulladékot 2m magasan, kommunális hulladékot tart az udvarán és mellé nincs kerítés sem (tudtommal ezért büntetnek). Nem szeretünk ilyennel foglalkozni de jelenteni fogom a közterületnek őt. Mennyi az esély hogy jó jövünk ki belőle? Érdemes?



2015. jún. 1. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze,ebből simán ki tudtok jönni pozitívan!De én már csak elvből,azért is megtenném,mivel hogy ő ezt tette veled!
2015. jún. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen most már én is úgy gondolom, hogy jelentve lesz!
2015. jún. 2. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!