Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írnátok nekem egy szöveget az...

Írnátok nekem egy szöveget az osztályfőnöknek?

Figyelt kérdés
Ballagáskor megszeretnénk lepni az osztályfőnökünket,de az interneten nem találunk semmi jó idézetet.Irnátok egy rövidebb "köszönet szöveget" , akár verset?Nagyon hálás lennék!:)

2015. jún. 5. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Hatalmaddal vissza nem éltél soha,

az iskola volt számunkra a béke otthona,

ezt neked köszönhetjük, szeretett tanárunk,

hozzád hasonlót már többé nem találunk.


Hálánk jeléül költöttük e verset,

hogy rossz napokon, elővéve ezt,

elűzd a keservet!


Őszintén szólva tegeztem a tanárt, de szerintem versben elég hülyén hangzana, ha nem tegezném, mert akkor nem olyan személyhez szóló.

2015. jún. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sirkó Antónia válasza:

Búcsúzni könnyű,de feledni nehéz,mert a szív a múltba ezerszer visszanéz.Meglehet,hogy könnyen,nevetve búcsúzunk,még is fájni fog,ha újra találkozunk.

"Az iskola padjai közt ismertük meg egymást,eltöltöttünk sok-sok boldog órát".Most eljött a perc búcsúzni kell,szívünk bánattal búcsúzik el.

Régi harcok,régi kopott könyvek,derű mosoly,néha fájó könnyek.Múlik minden,suhannak az évek,búcsút intünk,múló diákévek!

Elnézést kérek ha esetleg nem 8. év végére kell

2015. jún. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!