Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Behívtak a MÁV-hoz jegypénztár...

Behívtak a MÁV-hoz jegypénztáros munkakörbe állásinterjúra Milyen kérdésekre lehet számítani a teszten és az elbeszélgetésen? Valakinek tapasztalata? Tanfolyamról vkinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

2015. jún. 6. 05:40
 1/4 anonim válasza:
Ha túl vagy az interjún, kérlek számolj be, mi és hogy volt, mert én meg november 25-én megyek ugyanígy jegypénztáros munkakörre állásinterjúja :D Köszi
2015. nov. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hello! A tesztre nem lehet felkészülni, speciális, szakmai tesztet íratnak, több csoport is van. Ha ezt megcsinálja valaki (nem lehetetlen, de nem is könnyű, sokan kiesnek), utána az interjún beszélgetnek az emberrel, mindenfélét kérdeznek, a személyedre kíváncsiak, de szerintem ez teljesen normális. És végül van az orvosi alkalmassági. És ezek után döntik el, hogy felvettek-e vagy sem.
2016. dec. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 rita80 válasza:
És mennyi idő múlva szólnak az orvosi utan ha felvettek? Akkor is értesítenek, ha nem? Meddig érdemes várni a válaszra?
2017. márc. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Engem is érdekel ez a munka. Valamelyikőtök pénztáros még a mávnál? Írhatna priviben. Köszi
2019. júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!