Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 10-es vagyok és 16 éves 240...

10-es vagyok és 16 éves 240 órát hiányoztam idén kb 3 tantárgyból bukok (szakközépiskolában) évvégén . De elegem lett hogy állandóan bukás elől kell menekülnöm . Szeretnék igy év vége felé váltani és átmenni szakmára erre van lehetőségem?

Figyelt kérdés

2015. jún. 8. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Egy het van az iskolabol. Ha szakkozepben 3 targybol bukasra allsz es van 240 ora hianyzasod, az nem csak ugy megtortent, azt te magad okoztad, belesz**tal az egeszbe. Ha atmesz 'szakmara', ott majd gondolod hogy jobb lesz? Ott is logni fogsz, mert elunod.


Egyebkent 16 eves kor a tankotelezettseg hatara, tehat nem kotelesek sehova se felvenni. Gratulalok az eddigiekhez, csak igy tovabb, kellenek a semmihez sem erto kozmunkasok arkot pucolni meg wc-t takaritani.

2015. jún. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 toriviki válasza:
Ebben az évben nem hiszem, hogy átvesznek, bár volt már rá példa. De jövőre újrakezdheted az évedet egy másik suliban, mint 10.-es.
2015. jún. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 toriviki válasza:
1. válaszoló: ha ebben a tanévben töltötte be a 16-ot akkor még egész évben tanköteles, tehát nem csaphatják ki és át is veszik.
2015. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
irodalom az biztos amiből bukok bioszból még szerdán irok 2-esért , ilyen fizika tanárom : első félvées jegyeim 1,2,1,3 TZ igy megbuktatott félévkor , majd mostani jegyeim 3,3,2,2 és igy sem enged át ezért szertném ezt iskolát itthagyni
2015. jún. 8. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!