Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Autót szeretnék vásárolni...

Gergő53 kérdése:

Autót szeretnék vásárolni külföldi munkához (személy auto) 99-2001 közöttit. Melyik tipusu auto lenne a legjobb választás mind fogyasztás mind megbîzhatóság szempontjából. Én a Volvo v40 és a vectra között ragadtam. Milyen?

Figyelt kérdés
Minden válasz sokat számît. Milyen tîpust válasszak?

#autóvásárlás #milyen tipus
2015. jún. 9. 13:15
 1/1 anonim válasza:

Volkswagen Passat 1.9 TDI, AFN motorkódú (110Le-s), kombi fajtából. Akár összkerekesben is. Nem véletlenül van lelakva az összes osztrák kombi Passat, mindenki olyat használ munkára, megbízható, akár 140-es utazósebességnél cuccokkal is kereken 5.5l fogyasztás, ami kisebb sebességnél, kevesebb cuccal elérheti a 4l-t is. (Nem viccelek, jómagam is ilyet használtam külföldi munka céljára, nem bántam meg. -> Rekordfogyasztásom 1 személlyel 3,5l, télen, hidegben).

Ezen kívül rendkívül megbízható autó, persze ebből sem az alapból lelakottat kell választani.


Sok sikert! :)

2015. dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!