Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudtok magatokon elviselni...

Mit tudtok magatokon elviselni ezen a forró nyári napon?

Figyelt kérdés
Netán a fél ország pucér/ félpucér ma? :D

2015. jún. 13. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Egy jó nőt.

Na jó, egy közepes nőt.

Oké, oké, egy nem túl ronda nőt.

2015. jún. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
egész nap nudi
2015. jún. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A jó nő már nagyon megizzasztana. :D

Nudi van itt is,de akkor mit vetek le holnap?

2015. jún. 13. 22:20
 4/14 anonim válasza:
82%

Holnap már vedlés lesz :)) én is nudizok itthon

19/f

2015. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Én itthon a 28 fokos szobába meztelen vagyok már tegnap reggel óta. Az udvarra egy jó bő nyári ruhába megyek le hogy a szomszédok ne bámuljanak nagy szemekkel. Strandolás nekem ilyen UV sugárzás mellett szóba se jöhet mert nagyon érzékeny a őröm és már vigyáznom kell le ne égjek mert akkor már komoly bajaim is lehetnek akár.

Nyár vége felé szoktam eljárni strandolni oké leszoktam barnulni de max 5 perc napozás fér bele azt itthon szoktam erkélyen meztelenül és ennyi. Strandra ha nagyon hívnak hogy menjek kénytelen vagyok hosszú ujjú tornadresszt felvenni fürdőruhának hogy a vállam ne égjen szénné mert az a legérzékenyebb. Amikor idebent is már 30 fok körül lesz akkor felszoktam venni egy tornadresszt abba lezuhanyzok langyos vízzel és abba enyhén megtörölközök és simán elvagyok benne 1 órát kellemesen hűsít amikor már melegebb lesz ismét tusolás, amikor már nincs olyan meleg akkor meztelenkedek a ventilátor közelében ez szokott jól esni leginkább.


Én nagyon izzadékony vagyok ruha nélkül legalább kevésbé izzadok én má 23-24 fokos lakásba is simán meztelenkedek még akkor is amikor tél van és megy a fűtés, sajnos az sem szabályozható mert fatüzelésünk van de 18-20 fokba simán elvagyok itthon egy nadrágba meg hosszú ujjú felsőbe.


20/L

2015. jún. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Alsónadrág, néha annyit sem.
2015. jún. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Vagy én szoktam meg a klímát vagy nem tudom,de hűvösebbet érzek, mint tegnap. Pedig az esti időjárás 36 fokot mondott ide, Csongrád megyébe. :D


Az én szobámban is olyan meleg van,mint a katlanban. Azért vigyázz a ventilátor előtti pucérkodással, mert megfázol,de a dresszben tusolás nem is rossz ötlet. Én a falra szoktam irányítani a ventit amúgy,nem magamra.

Strandon lenne jó most,de én is leégek hamar, azt meg nem kockáztatom meg.

Kinek van kedve ilyenkor akár huncutkodni is? (költői kérdés) Inkább hűtöttem be sört reggel, csak a torkom kapargál. :D


Ajj azt a panaszkodós .... eget rám. Bezzeg ha hideg van az a bajom. :D

2015. jún. 14. 12:40
 8/14 anonim válasza:
csak sztreccs boxer van rajtam 20F
2015. jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Bringás mezt.

Otthon pacsker és nyári fari. (Szakadt mindenhol ezért primán szellőzik)

2015. jún. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Kqwert Gábor ***** válasza:
82%

Ma órákon át nudiztam... A lakásban is meztelenül vagyok, kint az udvaron (egy elkerített részen) meg nudizok. Ha pl. ki kell mennem a kiskertbe vagy az udvar más részébe, akkor egy fürdőgatyát veszek fel.

Amúgy hideg üdítőt és sört iszogattam felváltva. :)

38/F

2015. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!