Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha lenne 2 milliárd forintod...

Ha lenne 2 milliárd forintod micsinálnál vele? =)

Figyelt kérdés
=)))
2010. márc. 1. 13:04
1 2
 1/11 anonim válasza:

ha lenne két miliárdom, vennék egy lamborghinit, egy luxusvillát valahol a tengerparton, elmennék világkörüli útra, és egy egész házat csak az új világmárkás ruháimnak szánnék :P:D

18 éves csaj voltam

2010. márc. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szétosztanám azok között, akiket szeretek (magamnak is hagynék, természetesen).
2010. márc. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hmm profi szinten lovaglás:Degy-2 ló(L)(Remény,Tájfun^^)és az 1ső válaszoló válasza:D
2010. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vennék egy pazar villát, világkörüli útra mennék, támogatnám a családomat, létrehoznék egy állatmenhelyet, és egy ingyenes állatklinikát, adakoznék különböző alapítványoknak( pl.életmentő műtéteket fininszíroznék)

és,

Megvennémkilóra a főnökömet!

2010. márc. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Támogatnám belőle a szerencsétlen, lecsúszott, elszegényedő politikusokat!:((
2010. márc. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
vennék Franciaországban egy vidéki házat, lenne itthon is egy házam, kisautó (nem kell nagy), utaznék, nyitnék több ovodát és bölcsit is, nekem ennyi bőven elég, taníttatnám a gyerekeimet, félretenném az unokáknak.
2010. márc. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

13:31 vagyok, és persze a családot támogatnám, barátokat.

a költséges műtéteket én is támogatnám.

2010. márc. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Először is visszafizetném a lakáshitelt... aztán elmennék zsírleszívásra és plasztikai műtétre... aztán vennék sok ruhát, ugye kell az új alakra az új ruhatár... és ha még mindig van 1 milliárd 800 millióm, azt én is elkezdeném szétosztogatni a családnak. :) És asszem vennék egy használt Ford KA-t... :)
2010. márc. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én vennék egy nagy házat, berendezném igényesen fa bútorokkal, néhány bőr ülőalkalmatossággal, egy konditeremmel, egy italos pincével, ahol lenne egy bárpult, mondjuk téglafallal, fa tárgyakkal.

Egy adott márkából felvásárolnék jópár darabot, vennék pár öltönyt, cipőt, karórát. És mondjuk egy Range Rovert, meg egy nagyobbacska robogót, amivel eljárnék vásárolgatni.

Emellett egy telket, mondjuk a Balatonnál, vagy a Fertő-tónál, és egy kisebb lakást Egerben. A pénz egy részét befektetném, adományoznék a rászorulóknak, a családom egy szűk körét pedig elhalmoznám ezzel-azzal.

És természetesen bejárnám a világot, Skandináviától kezdve Ausztráliáig.

2010. márc. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vennék 1 házat,1 autót.

Csináltatnék mozit Keszthelyen és egy normális szórakozóhelyet a fiataloknak ;D

Így mindenki jól járna nem csak én....

Szerintem még egy Föld körüli út is beleférne...

és persze a családom is kapna a pénzből :)

2010. márc. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!