Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet 13 évesen szórólapoz...

Hol lehet 13 évesen szórólapozásból pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Láttam sok helyen írtátok, hogy 13 évesen csak szórólapozással meg ilyesmivel lehet pénzt keresni, de azt szeretném tudni, hogy hol, mert 18 év alatt még nem láttam?? Ugye Budapesten keresnék. és a metropol újság osztogatását el lehet vállalni 13 évesen?? Köszia a válaszokat előrre is. :3

2015. júl. 9. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Legálisan sehol, még ilyet nem vállalhatsz.

Illegálisan meg nagyot lehet -------- vele.

Én a helyedben nem így kezdeném a tapasztalatszerzést a munka és a felnőttek világában.

2015. júl. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na jo, de akkor mit dolgozhatnék ami legális, és hol Budapesten?
2015. júl. 9. 17:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismerősöknél.

Ne legyél erőszakos, ez bizalmi munka.

2015. júl. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia .

Lehet kicsit későn..

Én úgy találtam higy szoktunk anyuval járni kozmetikákba ruhaboltokba. Ahol láttam hogy van szórólap ott rákérdeztem hogy én is csinálhatnám-e. Hát igen. Jelenleg egy kozmetikának és egy ruhaboltnak "dolgozom" szerdán,szonbaton járok (mivel akkor van piac)szerdán csak 750-et kapok mert akkor a ruhaboltba nem kell menni,szombaton pedig 1550-et.(nem darabszámra kapjuk a pénzt ,hanem mindíg állandó).metropolhoz szerinten pont nem lennél jó ,de azért kérdezz rá😉remelem segítettem valamit

2015. aug. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja és 14/l ,de én is 13 évesen kezdtem
2015. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!