Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor mi lesz a walking...

Most akkor mi lesz a walking dead folytatása?

Figyelt kérdés

SPOILER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

most vége lett az 5.évad 1 felének.Láttam egy fear the walking dead nevű új előzetest.most akkor ott folytatják ahol abbahagyták vagy átváltanak még a vírus előttre?



2015. júl. 14. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Az 5. évadnak már vége, októberben jön a 6. évad. A Fear The Walking Dead a TWD spin-off-ja lesz (remélem jól írtam). Teljesen új szereplők és helyszínek. Augusztus 28-án lesz premierje.
2015. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tehát a kettő ugyanolyan történetet mutat be csak más helyszínen? vagy ez egy külön újfajta zombis sorozat vagy a már a walking deadben látott zombik lesznek benne?
2015. júl. 14. 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanaz lesz, mint a TWD, csak más szereplőkkel, más helyszíneken és más cselekménnyel. A szereplők "foglalkozása" is más lesz.
2015. júl. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 6. évad október 11.-én a Fear the walkig dead meg augusztus 23.-án
2015. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!