Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen érzés volt nektek,...

Milyen érzés volt nektek, amikor elballagtatok az általánosból?

Figyelt kérdés
Én félek mert nagyon jó az osztályközösség és nem szeretném őket eveszíteni amiatt, hogy új közösségbe kerülünk. Tudom, hogy tartani fogjuk a kapcsolatot (hisz megbeszéltük) de félek már nem lesz olyan mint régenrégen. 14/l

2015. júl. 23. 02:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Elveszíteni*
2015. júl. 23. 02:17
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem jó volt mivel utáltam az osztályom egy barátnőm volt (ovi óta) de ballagás után le se sz*rt úgyhogy ja jó volt!:)
2015. júl. 23. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én utáltam ott lenni, ezért az egyetlen ami a fejemben járt hogy: na végre!
2015. júl. 23. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jo, nem szerettem az osztalyt, azota sem beszeltem senkivel. A gimnaziumi ballagas ota is ugyanez van sajnos, valoszinu hogy egyetemen meginkabb. Mindenkinek igy van, 1-2 emberrel tartja valameddig a kapcsolatot, aztan veluk se.
2015. júl. 23. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
életem eddigi legrosszabb élménye :c
2015. júl. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szántóvető ***** válasza:
100%
fantasztikus,,végre megszabadultam a börtönből ahová hülyékkel voltam összezárva.
2015. júl. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A ballagás semmilyen, mert akkor még nem ballagtak, csak a gimnazisták (1972), óvodában, általánosban semmilyen.

Az osztálytársakkal jól kijöttünk, de függőség nem alakult ki. Azóta sem találkoztam velük, s nem is hiányoznak.

2015. júl. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen (2014-Ben ballagtam) AZ osztály közösség jó volt.
2015. aug. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!