Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyár vagy Tél? Ki melyiket...

Nyár vagy Tél? Ki melyiket szereti jobban?

Figyelt kérdés

Melyik évszakot szeretitek jobban?

Én nekem a nyár jobban bejön, mert meleg van, és tovább tart a világos. De arra vagyok kíváncsi, hogy kinek melyik tetszik jobban? Indoklást is kérek!



2015. júl. 23. 19:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Nyár, mert utálok fázni...
2015. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nyár, az esőt imádom, a havat utálom, utálom a hosszú fagyos téli éjszakákat, imádom a nyári zöld természetet.
2015. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Szerintem is a nyár. Azért szeretem a nyarat, mert nem kell sokat öltözni és sokáig világos van (kora hajnali 3-tól egészen este 10-ig) még a kedvem is sokkal másabb ilyenkor. Azt viszont én se se szeretem, hogy eléggé forróság van majdnem 40 fok, de ki lehet bírni. Meg a villámlás és nagy viharok, amiket még nem szeretek, de nem gond. A telet meg azért nem szeretem, mert még nem is a hideggel lenne a gond, felöltözök igaz akkor is fázom, de nem az amiért nem szeretem, hanem az örökös sötétség, és amikor havazik, meg közbe fúj a szél..nekem elég lenne belőle 1 hónap. Köszönöm még egyszer az eddigi válaszokat! Ment a zöld.
2015. júl. 23. 20:21
 4/22 anonim válasza:
100%

Az átmeneti időszakokat szeretem leginkább. Amikor a magas hegyekben még hó van, lehet síelni, de a völgyek már zöldűlnek.

De ha tél és nyár közül kell választani, akkor tél.

2015. júl. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
33%
GYÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
2015. júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Abszolút tél párti vagyok. Télen születtem, hideget sokkal jobban rezisztálom mint a meleget.
2015. júl. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Nyarat azért szeretem, mert nincs suli, másrészt később sötétedik, valamint lehet jókat nyaralni és grillezni. ^^

A telet, pedig mert sokkal jobban kedvelem az ilyen egyesek által "nyomasztónak" nevezett évszakokat. Nem nagyon szeretek fázni, de inkább, minthogy megsüljek... :D

Ha választanom kéne, akkor egyik se igazán... Inkább a tavasz. :)

2015. júl. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nyarat, de a kánikulát nem szeretem, max 32C.
2015. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A nyarat azért szeretem, mert sokáig van világos és rengeteg gyümölcsöt ehetek, fagyi és dinnye, imádok, viszont a hőséget nehezen viselem, 30 felett már kivagyok, a telet akkor szeretem ha esik a hó.
2015. aug. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én a nyarat szeretem jobban mert akkor nincs suli és nyaralhatok
2015. aug. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!