Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kezdejek magamal és az...

Mit kezdejek magamal és az életemmel ha semmi sem érdekel és nem értek semmihez? Ha nincs ambícióm, nincsenek céljaim, nincs semmi amit szeretnék elérni akkor hogyan tovább? Ha egyáltalán nem motivál semmi.

Figyelt kérdés

Amikor közömbös vagyok és minden mindegy. Még a sex sem érdekel és nem is motivál pedig szűz vagyok 24.

Kérlek csak azt ne írjátok,hogy mindenki ért valamihet és tehetséges valamiben,mert ez nem igaz.


2008. szept. 5. 18:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
Ilyen vagyok én is, csak van egy kis korkülönbség, 15vagyok de pl a sex érdekelne, de célom nekem sincs.
2008. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
köszi,ettől jobb lett.most még kisebbnek érzem magam
2008. szept. 5. 18:47
 3/19 anonim válasza:
74%
Szia! Én is ilyen helyzetben vagyok... Én megoldottam azzal, hogy elmegyek rendőrnek. Remélem te is hamarosan megtaálod az életcélod! Sok sikert!
2008. szept. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Valami csak érdekel, akármi... az nem baj ha nem értesz hozzá, bármit meg lehet tanulni, bár sokszor nem egyszerü. Én is 24 vagyok és jelenleg fogalmam nincs mihez kezdjek mert nincs eröm meg kedvem semmihez. Szerintem oka van ennek, nálad is, pszichológusnál jártál már?
2008. szept. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
46%
Az ok marha egyszerű! 24 évesek vagytok.....:)hjajj,azok a boldog,tanácstalan gyermekévek.......!
2008. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%
nem vagy depressziós vagy valami?csak azért hogy nem érdekel semi.....nekeem sincs életcélom -nagyon rossz- de keresgélek, mindenbe belenézek hátha megtetszik ....
2008. szept. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
71%

Madách:"Mondottan ember: küzdj és bízva bízzál!".

szóval "csinálni" kell az életet és majd lesz valami.


egyszer valahol azt olvastam hogy az unalom,a tétova gondolatok, semmittevés öli meg az embert. hát ezért kell dolgozni, mert mellete nem lesz ilyen gondod, csak az alvásra/pihenésre fogsz gondolni.


tulajdon képpen a kérdésed elgondolkoztató hogy milyen választ is akarsz hallani? mert 1 feltételt írtál. akkor írjunk olyat amiben egyetértünk veled? én is meg rajtam x ezren életcél nélküliek?

"Ha nincs ambícióm, nincsenek céljaim, nincs semmi amit szeretnék elérni akkor hogyan tovább?" ezt a kérdés én is feltehetném neked, akkor te mit írnál nekem? a válaszod tényleg érdekelne.


töltsd azzal az idődet ami mellet gyorsan eltelik. pl.:én amikor beszélgetek valakivel, akkor csak ugy repül, ezért teszem gyakran és minnél hosszabban a "beszélgetést". neked is eltelik valamivel a napod, tedd azt.

2008. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Valamikor én is így voltam. És tudom, hogy a monitor előtt most sokan lehülyéznek, a való életben is megkaptam már a szép szavakat e téma iránt, de engem az állatvédelem foglalkoztat. Költséges, időigényes, de ebben a témakörben otthon érzem magam. És nagyon jó érzés.

Lehet, hogy nem mindenki jó valamiben, de mindenkinek van valami olyan dolog, ami érdekli, maximum még nem vette észre.

Ismerek egy olyan fickót, aki a számítógépnek élt, de mindig azt mondta, hogy nincs az életének célja, nem érdekli őt semmi. Később észrevette a "gép függőségét". Elment dolgozni egy kisebb boltba, ahol programozással foglalkozik máig. Nem a legjobban fizető állás, de egyszerűen imádja. És ez motiválja.

Szóval hajrá, olyan nincs, hogy semmi sem érdekel. Ha meg mégis, akkor kezdj el érdeklődni: ismerj meg kultúrákat, tanulj nyelvet, énekelj, táncolj - fedezd fel, miben vagy jó, mi érdekel. (Engem a török kultúra nagyon érdekel, tudok törökül, az egész történelmet ismerem és hamarosan ki is megyek egy kis időre Törökországba. Engem ez érdekel;))

L:)

2008. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

1 Jártam már dilidokinál és azóta utálom őket.Lenézik az embert,lehúzzzák és szarnak rájuk.

2 depresszíós vagyko-e? Honnan tudjam.A dilidoki biztos azt mondaná csak azért,hogy szedjak valami pszichodrogot.

3bízva-bízzak? Mondani könnyű,hogy csináljam.Az ember elkezd valamit és nem szereti,de muszály csinálnia és ott esz meg majd a fene.Vagy csak keresgél és még mindig nincs semmilye.

4 az állatvédelem szerintemis fontos.Bizonyos dolgokba azért sem fogok bele,mert nem reális.

2008. szept. 9. 19:29
 10/19 anonim válasza:
68%

itt ellentmondás van, hohohóóó!

mert:

"az állatvédelem szerintemis fontos." --- tehát a nagy univerzális nihilben mégis van valami, ami ráadásul nem csak egyszerűen létezik, hanem egyenesen: "fontos".


"Bizonyos dolgokba azért sem fogok bele,mert nem reális." --- ez hülyeség és/vagy gyávaság és/vagy nyavalygás. honnan tudod, hogy valami nem reális, ha meg sem próbálod megcsinálni/megoldani? (egyébiránt pedig próbálkozni és esetleg kudarcot vallani - de tényleg mindent, ami az embertől tellik, megtenni - EZERSZER hasznosabb, értelmesebb, mint ülni és malmozni.)

2008. szept. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!