Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írnátok vicces, ciki sulis...

Írnátok vicces, ciki sulis sztorikat?

Figyelt kérdés
Azért rakom ebbe a kategóriába mert ez a legnépeszerűbb kategória
2015. aug. 4. 19:01
1 2
 1/20 anonim válasza:
65%

Ez a kedvencem:


Bementem egy kanna benzinnel és porig égettem az egészet.


Vége.

2015. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ügyes vagy!
2015. aug. 4. 19:15
 3/20 A kérdező kommentje:

Tudjátok mit? Kezdem én :)

Énekóra:a Tánár elkezdi magyarázni,hogy valamelyik zenésznek 7 gyereke volt.

Egyik osztálytársam tök hangosan bekiabál:Na akkor ő se járt sokat a gyógyszertárba (óvszerre gondolt) hát ott mindenki szakatt a tánár persze elvette a kedvét a viccelődéstől :)

2015. aug. 4. 19:18
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban:

Annyira megijedtem egy műpóktól, ami a székemen ült, hogy egy órán keresztül sírtam utána.

Elhagytam egy e.ü-i betétet a tanári asztal alatt.

Kiesett a melltömés a melltartómbólxDD


Középsuliban:

Magamra rántottam egy kukát a kiszemelt srác előtt.

A padomon mászott egy pók, felsikítottam, az egyik lábamat feltettem a padra, és "lekaratéztam"...minden arra járó csak nézett, még az ablakon is néztek befele, hogy mi a franc bajom van :D

Tesi után szaladtam le a lépcsőn, orra estem a "kicsi" 10.-esek előtt :D


Meg még rengeteg van, de most csak ezek jutnak eszembe. Bocsi, hogy csak így címszavakban írtam le, de nem nagyon emlékszem a részletekre, régen volt :)

2015. aug. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Képzelem milyen ciki volt

2015. aug. 4. 19:27
 6/20 anonim válasza:
2015. aug. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Volt, hogy matek órán középsuliban az első sorban, az ablak mellett ültünk haverral és nagy volt a háttér zaj, vagy nem is tudom, de beszélgettünk csendben, és annyira elfelejtettük hogy órán vagyunk vagy nem is tudom, de a tanár kb 3x kérdezett meg tőlünk valamit, de mi észre se vettük. :D Már csak arra figyeltünk fel, hogy ordít, hogy takarodjunk kifelé. :D

Kint az ajtó előtt kellett megvárnunk az óra végét, persze ez a terem pont azon a szinten volt, ahol a tanári is van, és kb a fél tanári kar látta, hogy mi ott ácsorgunk az ajtó előtt. Ja és választhattunk vagy egy egyes, vagy egy igazolatlan.


Nagy marha osztályom volt különben. Volt olyan, hogy egy gyereknek az egyik tanár elvette a telefonját és kitette a tanári asztalra, na akkor meg elkezdték a többiek csörgetni.. :D

2015. aug. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Utolsó és utolsó előtti köszi ezek nagyon jók :D

Még várom a válaSzokat

2015. aug. 4. 19:48
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Na meg szintén középsuli.. Volt egy délután, mikor tesi után mentünk vissza a termünkbe. Talán az utolsó óránk lett volna kb 7. Na mindegy. Kiderült, hogy a takarító az egyik padban talált egy használt óvszert, ill csak fel volt bontva és belökte valami hülye, nem is a mi osztályunkból, gondolom azzal szórakoztak... Na ezért mi olyat kaptunk.. Az osztályfőnök meg az igazgatóhelyettes asszony olyan lebaszást adott az egész osztálynak, meg hogy áruljuk el ki volt.. :D Persze fogalmunk sem volt az egészről, nem vállalta fel senki, a kínos csend közepette csak röhögtünk magunkban :D Kb egy órán át tartottak ott minket más hülyesége miatt, mire megunták és elengedtek :D
2015. aug. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

😄😄😄😄😄

Még várom a válaszokat

2015. aug. 4. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!