Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondják erre a füllesztő...

Miért mondják erre a füllesztő melegre az időjárás-jelentésben, hogy jó idő? Borzalmas!

Figyelt kérdés
Mikor ilyen kánikula, 40 fok körüli hőség várható, miért úgy jelentik be, hogy hú de jó, ilyenkor jó kimenni itthonról stb. Pedig ha kimegyek, úgy érzem, hogy megsülök, a Nap szétégeti az ember bőrét és szó szerint rosszul leszek. Ezek őrültek? Vagy én gondolom rosszul és csak én nem szeretek odakinn aszalódni?

2015. aug. 7. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálnak lelkileg felkészíteni, hogy 5 év múlva 50 fokok lesznek...
2015. aug. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert általában véve a meleg időre mondják, hogy jó idő, arra szokták használni. Tehát a nem jó idő ilyen értelemben az, ha szakad az eső, vagy hideg van, vagy nagy szél van, esetleg vihar.

De igen, ez minden, csak nem jó.

Nálam valahol a 25-26 fok a jó idő.:) Szóval ez a 38 fok körüli idő már a ló másik oldala, kb. olyan, mint a télben a mínusz 20 fok.:)

2015. aug. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, és mikor néha jön egy kis eső, mi lehűtené egy kicsit a környéket, az lenne most pont jó, erre meg azt mondják, hogy rossz. :D
2015. aug. 7. 17:09
 4/4 anonim válasza:
Az elmúlt kb. 5 évben teljesen megváltoztam: utáltam a telet, vártam a nyarat. Jelenleg: imádom a telet (csak az influenzajárványoktól tartok), a nyarat pedig annyira gyűlölöm, hogy nincsenek rá szavak :-) Az ember kénytelen lesz tavasszal klímát szereltetni mert anélkül nincs értelme, hónapokig csak kínlódni meg vegetálni teljesen értelmetlen. A klímások tapsikolhatnak az biztos, de ahogy hallom az idén már annyi megrendelésük van hogy be sem szerelnek.
2015. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!