Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt akarom kerdezni hogy...

Azt akarom kerdezni hogy volna e ertelme szerintetek hogy egy YouTube csatoranat letrehozak ahova Animet toltok fel?

Figyelt kérdés

Meg erne hogy sajat magam forditsam le az animeket es fel toltsem YouTube-ra? Szereznek ezzel feliratkozokat?

Lehet buta kerdes de ez engem erdekel :D



2015. aug. 10. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább Indára, vagy Dailymotionre ajánlom, a YouTube-on erre vadásznak, és törlik az ilyesmiket, max ha mázlid van, akkor kb. egy évig még nem veszik észre, és ott marad :D
2015. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Rendben.

Koszi :D

2015. aug. 10. 16:46
 3/7 Hope179 válasza:
100%

Hát én egy ideig a dailymotion-ön tartottam a fordításaim, de 1 hét után mindet leszedték, mivel jogsértőnek bizonyultak.

Szóval én inkább az indát ajánlanám.

2015. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vannak olyan emberek, akik inkább szinkronosan néznék meg (én speciel szinkronosan is megnézném), szóval igen. Ha van hozzá technikád is az még jobb, és a legcsúcsabb az lenne, ha még szinkrongárdád (család, mami, unokaöccs, stb.) is lenne hozzá.


És indára tedd fel mindenképp, mert a jutyúb túlságosan is ismert. (bár 1-2 hete az indáról az összes Durarara rész le lett törölve jogsértés miatt)

2015. aug. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hope179 válasza:
100%
Rengeteg munka lenne leszinkronizálni akár egy részt is. Szájra kell illeszteni,időzíteni,háttérhangokat,zenéket újrarakni,effektelni.
2015. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A szinkronizalashoz nincs meg a felszereles :D

Meg ahoz mint az utobbi komentelo is irta, megfeleloen kel idoziteni, ki hangsujozni a beszedet hogy jo legyen, ami egy jo csapat nelkul meg felszereles nelkul nehez :D

2015. aug. 12. 13:34
 7/7 anonim válasza:
80%
Sajnos a Youtube túl allergiás az ilyesmire.
2015. aug. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!