Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

8 éves vagyok. 4 éves koromban kezdtem a gépezést. HTML nyelvet értek.

Lehetséges válaszok: Szar, Jó, Én is


2015. aug. 10. 17:45
 1/4 2xSü ***** válasza:

> 8 éves vagyok. 4 éves koromban kezdtem a gépezést.


38 éves informatikus vagyok. 9 évesen kezdtem a programozást, Commodore Basicben írtam programokat.


> HTML nyelvet értek.


Én meg „magyar nyelvet értek”. :-) Talán inkább: értek a HTML nyelvhez.


> Lehetséges válaszok: Szar, Jó, Én is


Majd mi meghatározzuk a lehetséges válaszokat. Önmagában ez se nem jó, se nem rossz. Neked ez a hobbid 8 évesen, ami ha informatikai pályára mész, akkor jelenthet némi előnyt, de vihet zsákutcába is.

2015. aug. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
6 évesen kezdtem a weblapkészítést.
2015. aug. 12. 19:10
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Anyám egy alapra szült, a processzor hője tartott életben, azóta csak bitekkel táplálkozom, a napfényt csak hallomásból ismerem. Biztos jó nekem.
2015. aug. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyáltalán nem szeretném elvenni a kedvedet, de a korábbi kérdéseid alapján elég nagy kihívásnak bizonyul még ez az egyszerű leírónyelv is. 8 évesen nem feltétlenül rendelkezel megfelelő angol tudással, ami lássuk be, nem épp egy előnyös dolog ehhez a "hobbihoz".
2015. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!