Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről szól a Hakuouki 3. évadja?

Miről szól a Hakuouki 3. évadja?

Figyelt kérdés

Mer ugye a másodikban majdnem mindenki meghal és jó hogy újra láthatom az elhunyt karaktereket de lány vagyok és hiányzik nekem az animéből Chizuru meg az ő és Hijikata közötti kapcsolat. De nemtudom hogy kihagyható e a movie, special meg ova részekhez.

Szóval valaki meg tudja mondani :

-miről szól

-elengedhetetlen e a folytatáshoz

-ki az a kimonós csaj az op-ben


Előre is köszi!!😊



2015. aug. 19. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom, hogy miről szól, de szerintem kezd el nézni, mert lehet, hogy akik "meghaltak" lehet, hogy mégsem!!! Ha nem tudnád hol kell akkor [link]
2015. aug. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én már elkezdtem nézni (első 2 részt) és annyit tudok hogy azok csak a kezdetek, hogy mitörtént régen, és akkor elméletileg nem is ismerhetik Chizurut. Ezért szeretném tudni hogy miről szól (hátha mégis érdekelne) vagy hogy kell e a folytatáshoz.

És továbbá, izgatja a fantáziám az a kimono-s csaj.😊

2015. aug. 20. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát már régen láttam, de a harmadik évad - már ha arar gondolsz amire én- azt hiszem egy "múltbéli" szál. Azért is nincs benne még Chizuru, mert ő akkor még nem kapott szerepet.

A Movie-t meg a speciált azt hiszem nem láttam, vagy legalábbis nem rémlik.

Egyébként nagyon jó sztem. Én szerettem ezt az évadot, bár én anynira nem vagyok Chizuru fan szóval nem nagyon hiányzott. :) A fiúkat imádom benne ők meg jó sokat szerepeltek. Bár kicsit szomorúan lett vége de én ajánlom. :)

2015. aug. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én tutira nem nézem meg, mert engem csak chizuru köt le!
2015. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!