Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapestre szeretnék költözni...

Budapestre szeretnék költözni külföldröl! Kb.3 éve n. o-ban dolgozom és most hazaszeretnék költözni egy idöre továbbtanulni! Érettségivel találnék munkát pesten? Tapasztalatom van pultos és pincérként és német nyelvismeret.

Figyelt kérdés

2015. aug. 19. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem tenném.
2015. aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Találnál munkát, mert halomra nyílnak a kocsmák.

Viszont!

A munkakörülmények és a fizetés baromira nem nyugat-európai! Ha nem tudtál tetemesebb mennyiségű pénzt félrerakni, hogy az iskola alatt normálisan élhess belőle, akkor tényleg ne gondolkozz ezen.

Németo-ban nem tudnál továbbtanulni?

2015. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ahoz hogy itt kint tanuljak tovább már nagyon jó nyelvtudás kell!És jó is lenne már kicsit otthon család,barátok miatt.van félretett pénzem azzal nincs gond,ha csak valami tanfolyamot is csinálok meg szeretnék mellette dolgozni is.lassan 24 leszek és csak érettségim van...nem akarok már tovább várni a tanulással.és akármilyen jó is itt kint az élet,vannak baràtaim stb.
2015. aug. 19. 23:25
 4/7 anonim válasza:
Szerintem sok hotelben/étteremben szívesen látnának.
2015. szept. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Neked elment az eszed...!
2015. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem kioktatàst kértem,ha nem tudsz a kérdésre vàlaszolni akkor nem kell ìrni!!!
2015. szept. 12. 13:51
 7/7 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszoltam.

De ha nem akarod/tudod érteni?...

2015. szept. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!