Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálják az emberek a visszahúz...

Utálják az emberek a visszahúzódó lányokat? Hogyan válhatnának normálissá?

Figyelt kérdés

Azokról a lányokról-20évig- van szó, akiket ha megkérdezel elpirulnak, nem jó a kifejezőképességük, maradiak a divatban, viszont mindig első tanulók, strébernek nevezik? Félek, h ilyesmi vagyok, mit tegyek?

Én mindig magamra gondolok, h jajj, Istenem, milyen idétlen vagyok s mindent csak szégyenlek, nem találok egyszerűen magamra, mindig görcsölök...


2008. szept. 7. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem én is ilyen voltam általánosban,gimiben is még!!Akkor a tanulásra koncentráltam nem a pasizásra akkor rossz volt hiányzott...de igy utólag nagyon megérte!!! Az igaz h nem szeretik az ilyen lányokat,de mindig lesznek hozzád hasonlóak akiknek a saját céljaik (egyetem, puccos munkahely lesz az álmuk) s ők meg fognak érteni!!! Ne keseredj el...:)) Ha gondolod öltözködj divatosabban,légy nyitott barátkozz s ahogy kezdesz felnőni ha jó tanuló vagy ....jobban jársz mint aki most a seggét rázza s ilyen olyan menő csaj később nem lesz az!! Sok sikert!!! szia
2008. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

légy önmagad. az igazán fontos emberek értékelni és becsülni fogják ezt. a többi nem igazán számít.

Amugy velem is szorakoztak a fiuk, hogy ki tud hamarabb elpiritani, ma mar csak nevetek rajta :D (nem rossz szandekbol csinaltak, tetszett nekik)

és ne görcsölj :D

tök normálisnak tűnsz, érzelmekkel, félelmekkel, ezek természetes dolgok :) bátorság, kitartás :)

2008. szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig én ismertem 1-2 olyan csajt, aki elpirult mindig, és nagyon aranyosnak találtam, mondhatjuk úgy "bejött" :)
2008. szept. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, hogy ha jó tanuló vagy, akkor biztosan okos, intelligens vagy, és emiatt a kifejezőképességeddel sem lehet komoly baj. Biztos vagyok benne, hogy jól megtudod fogalmazni a mondanivalódat, ott kell egy kis lökést adni magadnak, hogy ki is mondd :)

Ha első tanuló vagy, örülj neki, légy büszke rá, ez azt jelenti, hogy ott tanulsz majd tovább, ahol akarsz, és szakmai sikereket érhetsz el. Ha rosszindulatúan (és nem csak poénból) lestrébereznek, lehet, csak irigykednek -ne hagyd, hogy intellektuális képességeidet (és ezzel az önbizalmadat) leértékeljék! Ha olyan fontos a véleményük, próbálj kikerülni a skatulyából, mutasd meg személyiséged más aspektusait is! (Mi más érdekel, mit szeretsz, milyen vagy, stb. -ezt csak Te tudhatod.)

"Maradi a divatban" - ez aztán "hatalmas" probléma - a lényeg nem a divatmajmolás (amitől mindenki tucatdarab lesz), hanem az, hogy kialakítsd a saját stílusodat, amit szeretsz, és amivel "önmagadnak" érzed magad. Ha ez számodra szerényebb ruhatárat jelent, akkor oké, de csak félénkségből ne fogd vissza magad, ha egyébként más tetszene!!!

Biztosan nem vagy idétlen! Nézd meg a bizonyítványodat, meg nézz a tükörbe, és biztosan rájössz, van mire büszkének lenned! Nincs mit szégyelned!

2008. szept. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, én speciel egyáltalán nem utálom a visszahúzódó embereket, és ezzel sokan így vannak! És hogy mi a "normális", az nagyon relatív! (De én semmiképpen nem akarnék az lenni :P )
2008. szept. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ilyen barátnőt kérek karácsonyra :d
2008. dec. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!