Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munka és becsület megférnek...

Munka és becsület megférnek ma egymással?

Figyelt kérdés
Egyáltalán van a munkának becsülete? S van becsületes munkás ma Magyarországon?
2008. szept. 9. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:

már jópár helyen próbáltam becsületesen dolgozni, 200%-ot beleadni, sok visszajelzés szerint sikerült is, és megbecsültek - de csak közvetlen munkatársak. azok, akiknek a munkáját segítettem azzal, hogy én is jól dolgoztam.

de rá kellett jönnöm sajnos hogy nem a munkatársaknak kell megfelelni, mert hiába vagy jóban velük, ha a felsővezetésnek nem tetszik az arcod, úgysem fog értékelni, megbecsülni. a nyalizósak előbbre jutottak, engem kirúgtak. undorító hogy nem a munkája alapján ítélik meg az embert, ezzel kapcsolatban sajnos csak rossz tapasztalataim vannak.

lehet hogy soha nem lesz belőlem senki, de nyalizós, besúgó soha nem leszek!

2008. szept. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek szerintem jól megférnek. Talán csak a Munka – becsület – magas jövedelem hármas az amiből csak kettőt lehet választani. :))
2008. szept. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp megférnek egymással, csak elhatározás kérdése.
2008. szept. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!