Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 20éwes lány vagyok, s nincs 1...

20éwes lány vagyok, s nincs 1 igaz barátom se. Miért vannak látszatra teljesen normális emberek, akikről később kiderül, hogy nteljesen érzelem mentesek?

Figyelt kérdés

Lehet én tettem rosszul, amikor mindenkivel jóban akartam lenni? Vagy miért? Sok barátom volt, de idő alatt elkoptak. Az utóbbi időben(1-2év kb.) csak 1bnőmre koncentráltam, de nagyon rosszul tettem. Nemtudom, hogy csak velem van ez így, de amikor nem adott magáról életjelet, az alatt az idő alatt, olyan iszonyat magányos voltam. Pedig elvileg visszaírt s "csak" 2 hét telt el, mióta nem találkoztunk, de ez nekem nagyon hosszú. Valahogy nem bírom ki, hogy ne beszéljünk mindennap, vagy legalább 1x 1 héten. Én mindig mellette voltam, segítettem amikor kérte, rám tényleg mindenben számíthatott, amikor albérletbe akart menni, mert otthon kibírhatatlan volt a helyzete, akk vele mentem, s mivel se suli, se munka, ezért én fizettem az ő részét is.

Pedig én vagyok a szájmenős, ő meg a csendes, halgatag nembeszélek idegenek előtt típus s őt is én "szedtem fel", mégis úgy érzem, h nem is érdeklem. Én mindent elmondok neki, ő meg meghallgat, 1 témához sem szól hozzá nagyon, de mégis én szeretem őt. Ő az egyetlen akviel megtudom bezsélni a dolgaimat, s megint azt csinálja, h nem jelentkezik, s le se sz..r engem.

Miért van ez? Mindig én keresem, neki egyszer nemjut eszébe felkeresni.


2008. szept. 9. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:

nálam is ez van, már több éve kezdődött. nem mondom azt hogy a legjobb barátnőim voltak, de azért jóban voltunk. beszéltünk minden nap, egy helyen dolgoztunk, tényleg megtettünk szinte mindent egymásért, aztán máshol kezdtünk el dolgozni,kerestük egymást, de már ritkábban, és egyszer kaptam tőle egy olyan levelet, hogy mindenben én vagyok a hibás, megkérdeztem hogy ezt hogy gondolja, azóta nem hallottam felőle (egyébként voltak neki ilyen fura megnyilvánulásai, de nem számítottam rá, hogy a köv. áldozat én leszek). azóta nem is tudunk egymásról. ez a rosszabbik eset.

a másik az volt egy másik lánnyal, hogy ugyanilyen jóban voltunk, együtt is laktunk, idővel ugyan szétköltöztünk, de akkor mégjobban megerősödött a barátságunk, aztán egyszercsak mindketten bepasiztunk, már csak velük foglalkoztunk, és alig jutott idő egymásra. vele szerencsére nem vesztem össze, tartjuk még a kapcsolatot, de már nem olyan szoros, mint régen. mindkettőnknek megváltozott az életvitele (pasikhoz költöztünk, család stb...), és bár találkozunk még, már nem olyan mint anno. :(

2008. szept. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

CSatlakozom,hisz pont 20 vagyok,és egyedül maradtam.

Amig a középiskolàba jàrtam,mindig volt ugynevezett legjobb baràtnöm,és mellette sok jo haver.

Nos tudni kell,hogy a sok jo haver addig volt haver mig logtam velük a sulibol,és fizetgettem ezt-azt.Vagy discoba mentem velük,esetleg cigiztünk bandàstol a suli hàta mögött.

A legjobb baràtnömmel kapcsolatban.

egy nap majd hogynem az utcàn landoltam,de alegjobb baràtnöm mintha nem is tudott volna rola....inkàbb elfordult,mint segitett volna.

Majd kikerültem külföldre,probàltam mindenàron kapcsolatban maradni vele,de az az igazsàg,hogy csak én kerestem,ö nem,mert ö tul dràgànak tartotta a telefont egy honapban 2 percre felemelni.........

A màsik nagy baràtnöm meg csak akkor volt baràtnöm,amikor a pasijàval épp összevoltak veszve.

Itt külföldön ugy döntöttem uj életet kezdek,és uj baràtokat keresek,nos:megprobàltam egy idösebb hölggyel,pontosabban egy 40 évessel,de az sem baràtsàg lett,csak irigykedés.

Ha ruhàt akartam venni,lebeszélt,a hajfestésröl lebeszélt,a pletykàhoz értett csak................

Aztàn probàltam férfiban keresni a baràtot,de mindidàig csak porul jàrtam,mert ök nem baràtsàgot,hanem valami màst akartak.

Tölem fiatalabbal sem tudtam mit kezdeni,hisz nekem màr nincs kedvem a hello kity-s dolgokrol,vagy a menö tokio hotelröl beszélni.....................

Nem vagyok csuny,àpolt vagyok,sem szegény,sem gazdag.

Nem vagyok se ribanc,se egy visszahuzodo angyal.

de mégsincs senkim.

Te tudsz magadnak a sajàt legjobb baràtnöje lenni.

Nyiss egy naplot,vagy netez,esetleg menj sétàlni egyedül.

Nekem mostmàr 2 éve fantasztikusan bevàlt hogy egyedül mozdulok ki,mert akkor ha valaki ràmmosolyog,tudom hogy az nem a baràtnömnek hanem nekem szolt,vagy a kinézett rucirol senki nem beszél le,nem muszàly olyan dolgokat hallgatnom amire amugy nem vagyok kivàncsi,meg sorolhatnàm a jo oldalàt,de persze hiànyzik nekem is egy igazi tàrs,mégis odàig jutottam inkàbb egyedül,mint olyanokkal akikben elöbb vagy utobb csalodok.

Az is lehet rossz helyen keresgélünk,de szerintem nem is kell keresni,mert a sors magàtol hozza a meglepetéseket.

Éncsak azt mondom,ne légy szomoru,nem te vagy az egyetlen akivel ilyen történik meg,és inkàbb örülj,hogy idöben megérzed,hogy a baràtnöd hamis volt veled

2008. szept. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat! az utolsohoz annyiban szolnék hozzá, hogy teljesen mintha én írtam volna. Lényegében ugyanaz:D Úgyhogy csak sajnálom, hogy vannak tényleg ilyen emberek.

Amit írtL tényleg hasznos volt, de az egyedüllét, nem is tudom. Én 100%ban társaslény vagyok:D mint általában az ember, de én nemtudok meglenni egy "jobbkéz" nélkül.

Talán majd az egyetemen!:D

2008. szept. 9. 12:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát figyi, nekem a pasikkal volt így, nem igazán a barátnőimmel. De kb ugyanazt mondhatom, mint amit nekem mondott egy valaki. Hogy te egyedül vagy teljes és egész, nem kiegészülve másokkal, még akkor is ha azt gondolod hogy 100%ig társas lény vagy. Persze, nem kell magunkba zárkózni és egyedül leélni az életünket, de ahogy te gondolod, úgysem fog működni hosszú távon, mert mindig csalódni fogsz, feladod önmagad stb, mások érzelmei, jó vagy rosszkedve irányíthatja a mindennapjaidat, és az hidd el, nem vezet jóra. Hidd el, találsz majd olyan barátokat, akiket tényleg fog érdekelni mi van veled, megfelelnek majd minden szempontból, persze kölcsönösen. De ne felejtsd el, hogy nem függhetünk ennyire más emberektől. Ha nem érdemli meg a figyelmed, a szereteted, akkor ne is vesztegesd rá, csak amennyit ő is ad neked.
2008. szept. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A màsodik vàlaszolo vagyok:Nos hidd el én is a legjobban egy ugynevezett legjobb baràtnöre vàgyok,akivel elmehetek moziba,vàsàrolni,pasikrol beszölni,beülni egy bàrba és koktélt fogyasztva nevetni,együtt fodràszhoz menni,együtt kajàlni,meg sorolhatnàm.De annyi idö alatt nem talàltam,szerintem ezek utàn sem fogom.

Elhiszem hogy tàrsas löny vagy,nekem ne is mondd:)))))9

de arra akarlak figyelmeztetni,hogy INKÀBB EGYEDÜL,MINT HAMIS BARÀTNÖKKELés ha nem talàlod az igazi baràtnöt,akkor meg miért ne élveznéd a hétköznapokat egyedül?

Eleinte nagyon nehéz,de màr irtam,én két éve csinàlom ezt,és élvezem!!!!!!!!!!!

Bàr hozzäkell tennem,van élettàrsam(de csak este jàr haza,tehàt majdnem olyan mintha nem is lenne:(((((((

kezdem ugy gondolni,hogy a csalodottsàgom gyogyitani fogja a sajàt csalàdom idövel.....

Bàr az sem lesz kellemes buli,amikor születik egy pici baba,és nincs akivel a babkocsit tolod,nincs akire gyorsan a picit ràbizhatod(ha sürgös dolgod van stb.)

De néha kezdem azt hinni,hogy az igazi baràtnö is csak a filmekben létezik,ezért csalodok mindenkiben.............

Fel a fejjel,hàtha mögis valaki beugrik az életedbe

2008. szept. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én igaz barát lennék :-) rám mindig lehet számítani :D szóval még van ilyen ember........örülök mások örömének,mindig segítek,bárkit meghallgatok,tanácsot adok,stb. :-)
2008. szept. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor írd meg a címed,s felveszlek msn-re:D
2008. szept. 10. 23:50
 8/9 anonim ***** válasza:
én is pont így vagyok, nem gondoltam, hogy vannak ilyen emberek mint te:) kellemeset csalódtam:) komolyan nem értem, hogy miért ilyen nemtörödöm a legtöbb ember. amúgy nem lehet, hogy a barátnőd széggyellős alkat? én is az voltam régebben és talán ez rontott a baráti kapcsolataimban, de azért ragaszkodó voltam, de voltak olyan pillanatok, amikor nem hittem eléggé egy barátságban a széggyellőséggem miatt. de hát minden ember más és más vannak hallgatag de nagyon odaadó barátok:)nem sok ilyen embert ismerek mint te, kiváncsi vagyok rád:-?
2011. aug. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2008-09-09 12:09 és kérdező, én is sokáig nagyon kiegyensulyozott voltam, magányos, független, mégis egy időután bekattantam, és szerintem mindenkivel ez lesz, ha nemis hónapok múlva mint velem, nem évek múlva, ha folyton egyedül lesz, az ember társas lény, hiába, hogy most úgy érzed, hogy magányosan hűű de szuper, elfog jönni az az pillanat amikor nagyon megunod. És nem jobb, sokan vannak, akik nem irigyek és nem beszélnek le egy ruciról:)
2011. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!