Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki az erősebb? egy magyar,...

Ki az erősebb? egy magyar, vagy egy cigány?

Figyelt kérdés
2008. szept. 9. 14:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%

Ez attól függ. Az erősséget, ellenálló képességet nem a faji hovatartozás dönti el. Például egy magyar ember, aki rendszeresen erősítő gyakorlatokat végez, tételezzük fel, hogy naponta órákig konditeremben van az erősebb, mint egy roma férfi, aki csak a ház körüli munkában segít és nem erősít. De ez lehet fordítva is.

Azonban sokan a romákat tartják erősebbnek, hisz a verekedésekben mindig ők a "győztesek". Szerintem meg nem erősebbek, hanem magabiztosabbak és összetartóbbak, ha egy csapatba összeállnak akkor bárkit megvernek aki az útjukba kerül, ám egyedül nem nagyon kötekednek.

2008. szept. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%

Bizony nem faji kérdés dönti el hogy ki az erösebb.

ennyi erövel feltehettem volna én is egy olyan kérdést,hogy ki az erösebb,egy néger vagy egy kinai......

Nos lehet hogy egy cigàny leüt azonnal egy magyart,mert a magyar nem volt elég talpraesett,edzett,stb,de ez forditva is igaz.

az elsö vàlasz teljesen igaz.

Azt én is tapasztalom,hogy a roma emberek sokkal összetartobbak,és csoportosabbak,mint a nem romàk,de làsd pl,amikor mondjàk:testvérem(holott az illetö nem is testvére,de annyira összetartanak,hogy annak tekinti.

Nem hiszem hogy egy magyar a magyar tàrsàt (aki nem a csalàdhoz tartozik merné szolitani testvérének.

Nos nem akarok egyik oldalra se àllni,söt.

de szerintem itt nincs olyan,hogy valamelyik erösebb,mert az roma,kinai,néger,vagy magyar.

2008. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
Hát a szomszédbó a józsi erősebb mint a géza a falu végirü úgyhogy a magyarok vagy nem? a kérdéshez csak gratulálni tudok. hogy jutott eszedbe? sokat filozofáltál?
2008. szept. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
31%
Kiváncsi lennék hány éves a kérdező...Ez egy nagyon buta kérdés.
2008. szept. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
az ilyen kommentelők a buták, az első kettő milyen ügyin meg tudta válaszolni, az azt követő kettő meg...:))
2008. szept. 9. 17:46
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen igaz, amit az első két hozzászóló írt. Ember-ember tekintetében a kondíció, technika és gyorsaság a mérvadó.

Viszont a cigányok tényleg nagyon összetartanak, azért nincs sok esély, ha összeveszel velük, mert azonnal segítenek még azon társukon is, aki csak látásból ismerős az utca túlsó végéről!

A magyar összetartásra viszont, van egy jó viccem.(Lehet, hogy most jópáran lepontoztok miatta, de nem bírom magamban tartani!:D):


Az ördög körbevezet egy látogatót a pokolban; ahol az odajutott emberek attól függően vannak elkülönítve, hogy melyik országban éltek.

Elsőként azt a kondért tekintik meg, amelyikben a román lelkek rotyognak. Itt áll egy ördög, aki vasvillával visszatuszkolja, azt, aki próbál meglépni.

Másodjára a németek szemléjére kerül sor. Itt ki van téve egy tábla: KIMÁSZNI TILOS!!!, mivel a németek nagyon törvénytisztelőek, ezért a próbálkozó ezt a figyelmeztetést látva visszamászik rotyogni.

Végül elérkeznek a magyarok üstjéhez. A látogató csodálkozva kérdezi a sátánt: se tábla, se villás ördög?

Ezek ilyen rendesek? Mire egy delikvens elkezd kínjában kimászni, DE UTÁNANYÚL EGY KÉZ ÉS VISSZARÁNTJA!!!


MAGYAROK! AZ ÖSSZETARTÁS A LÉNYEG, NEM!?!?

2008. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
sztem a cigány erősebb,mert ha bánt vki egy cigányt,valahonnan a semmiből ott terem 5-6,ha magyart bánt vki, senki nem veszi észre
2008. nov. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
74%
Jó lenne ha nagyon népszerű lenne a Magyar Gárda.
2008. dec. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
13%
Mi erősebbek vagyunk! GYPSY POWEEER
2009. jan. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
19%
Általában a cigány mert nála ott 1 kés :D Vagy 1 szamuráj kard :D
2009. febr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!