Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lanyok, nektek nincs hasonlo...

Lanyok, nektek nincs hasonlo problematok a csipo tajekon?

Figyelt kérdés

Szoval a csipomon, pont ahol a nadrag dereka szokott lenni nem is tudom hogy mondjam, olyan mintha a nadrag elszoritotta volna az evek alatt es van egy bemelyedes ket oldalt. A combom es a vonal feletti resz pedig jobban kikerekedik es annyira zavar, hogy a ketto kozt ilyen. Remelem erthetoen magyaraztam, de azert lerajzoltam nagyjabol. Lehet ez ellen tenni valamit? Fogyni nem szeretnek, 175 cm vagyok es 66 kg igaz par honapja 60 kg voltam, de igy jobban erzem magam, formasabb vagyok.



[link]



2015. okt. 4. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
De van, azért mert hájas a csípőm. Én 170 cm vagyok és 62 kg. 10-et még fogyni szeretnék.
2015. okt. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem ha az a resz nem lenne beljebb, mint a csipo olyan szep noies lenne, ahogy kikerekedik. En inkabb azt szeretnem valahogy elerni?!
2015. okt. 4. 12:16
 3/3 anonim válasza:

2 szó: EDZÉS, ÉTREND ezt jólenne mindenkinek tudatosítani. Más megoldás NINCS.

Leginkább konditerem egy kis kardioval kiegészítve(talán ez hoz eredményt a leggyorsabban) pl úszás, futás, bicikli

Szakszerűen edzővel vagy a neten folyamatos művelődéssel

2015. okt. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!