Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatok a jósnőkről?

Mik a tapasztalatok a jósnőkről?

Figyelt kérdés
Olyasféle jósnőre gondolok, aki "látó".
2008. szept. 10. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
en voltam,es tisztara az igazat mondta.megjosolta,hogy van egy tesom megmondta ,hogy hany eves,es eltalalta ....es meg sorolhatnam.neme ertem en se ,de ez igy igaz
2008. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam, de anyum igen. És megmondta a jósnő, hogy hány gyereke van, milyen neműek és hány évesek. Volt azért egy-két dolog, ami nem jött be azok közül, amit mondott a jövővel kapcsolatban, de sok dologban igaza volt.
2008. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én voltam és elég ilyesztő volt hallgatni amit már én is tudtam.Megjosólta,hogy a Papámat műteni fogják és,hogy ezmiatt lakáshoz jutok.Papámat megműtőtték és szegény augusztus 17én meghalt.Úgy,hogy én hiszek bennük,mert ő nem hamukázott össze mint a legtöbb.Menny el te is és próbáld ki!
2008. szept. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Na mondjuk azoknak is megkell élni

De én mär voltam és azokat tudta elmondani amit az is tudott aki oda vitt vagyis a spanja aki részesedést is kap utänad

És a varäzslo csak mondja rolad amit tudd (amit elözöleg megmondtak neki rolad)

De te ne is probälj mäst kérdezmi mert azt nem mondja meg ugyse max 50 szäzalék

De hät hüjék az emberek sok mindenkit rä lehet venni és ebböl élnek

2008. szept. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!