Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azon gondolkozok, hogy majd...

Azon gondolkozok, hogy majd milyen egyetmre íratkozzak. Az egyik ami tetszik a budapesti Szín-Filmművészeti Egyetem Érdemes?

Figyelt kérdés

Aki oda jár/járt, megköszönném ha informálna

Milyen oda járni, nehéz bekerülni

Szakok?

Elhelyezkedési lehetőség?

Várom a válaszokat



2015. nov. 2. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, én ugyan nem oda járok, de több ismerősöm is oda jár.


Annyit tudok mondani, hogy ha érdekel valami más, akkor inkább azt válaszd!


Az a legnagyobb baj, hogy az elhelyezkedésben nem segít semmit.

HA van kapcsolatod, akkor fölösleges, ha nincs kapcsolatod felsőbb körökben, akkor meg úgyis mindegy.


Bekerülni nem nehéz, sőt, de nem hallottam róla túl sok jót.


Azért nem akarlak eltántorítani, mert rosszat sem hallottam igazán, amennyit tudok ismerőstől, hogy bekerülni könnyű, nem túl nehéz, de igazából nem is túl nagy szám.

2015. nov. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is valami ilyenre gondoltam és annyira nem szeretnék oda járni csak egy ötlet volt
2015. nov. 3. 08:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Legfontosabb kérdés, hogy milyen irányba akarsz elhelyezkedni: helyi tv csatornáknál, vagy pedig komolyabb helyre (MTV, RTL Klub, TV2, esetleg filmforgatás). Az elsőnél az a lényeg, hogy végezz el bármilyen egyetemet, főiskolát. A kutyát nem érdekli, hogy például közgazdász vagy pedig antropológus vagy. Azt nézik, hogy minimálisan érts valamit azon a pozícióban amiben felvesznek meg legyen valamilyen egyetemi vagy főiskolai végzettséged. Saját tapasztalatból mondom. Engem egyik helyre nem vettek volna fel, mert nincs egyetemi végzettségem, de a médiában dolgozok évek óta. Ismerősömet meg Művészettörténészként felvették volna ugyanide újságírónak. Úgyhogy ennél csak az számít minimálisan érts az adott szakirányhoz meg legyen megfelelő szintű végzettségem.

A másik esetnél meg az számít vannak-e megfelelő szintű ismerőseid. Bőven látni olyat az RTL Klub anyagaiban, amiért pár filmes iskolában már buktatnak. Úgyhogy ott nem számít a végzettség.

2015. dec. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!