Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg egy fiúnak sem jönnek...

Tényleg egy fiúnak sem jönnek be a kicsit talán különc, rocker csajok?

Figyelt kérdés
Tényleg egy fiúnak sem jönnek be azok a csajok akik nagy, bő bandás pólókat, favágóingeket, tornacipőt hordanak? Akik nem sminkelnek, szívesebben járnak bárokba biliárdozni, mint diszkóba? Vagy velem van baj? Változnom kellene? Nem szívesen teszem! Vagy a világ romlott el?

2015. nov. 9. 23:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
31%
nekem bejön, ha nagy a melle
2015. nov. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom vele ha mint lány bejössz amennyiben nem várod el hogy rock koncertekre menjek;)
2015. nov. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Najó ha tényleg bejössz még rock koncertekre is mennék veled de azon lennék hogy menjünk inkább billiárdozni:)
2015. nov. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne változz meg az biztos! Vannak még akik szeretik az ilyen lányokat, de biztos van/lesz olyan is aki téged szeret és akkor nem fogja érdekelni hogy miben vagy vagy hogy sminkelsz e mert téged fog szeretni úgy ahogy vagy. Ha ez vagy te semmiképp se erőltess magadra egy szerepet! (én se járok discoba, mondjuk bárba se nagyon, de ha választani lehet akkor már inkább oda:D, általában fiúsan öltözködöm, óriási rock, metál rajongó vagyok, nem sminkelek, rengeteget gépezek ÉS mégis van barátom!:) Hidd el nem ettől függ) 18l
2015. nov. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 SÜTIBOY válasza:
Nekem csak az ilyen csajok jönnek be másikkal el se tudnám képzelni az életem ;) egész honapba csak arra sporolunk h koncert jegyet vegyünk.
2015. nov. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Semmi baj veled, csak nem a megfelelő emberek vettek eddig észre. Ennyi.
2015. nov. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem a rocker lányok és az aranyos kislányosak jönnek be. :D
2015. nov. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az uniszex bandás pólóval nincs bajom, ha egy lány hordja, csak:

1: ne három számmal nagyobb méretűt hordj, ha a saját méretedben is találsz

2: ne tűrd be, mert az tényleg elég igénytelen egy lánytól, akármennyire is rocker.


Az inggel sincs baj, ha szintén megtalálod a méretednek megfelelő darabot. Az ing elég vonzó tud lenni egy lányon, legalábbis nekem :D Úgyhogy csak ügyesen!

A tornacipőt meg egyértelműen pártolom, én is tornacipős vagyok, csak ilyenkor télen sajnos nem tudom hordani.

22/F (szintén rocker)

2015. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Te vagy az utolsó. Az ilyen stílusú lányok kihaltak, Te vagy az utolsó!

Ember komolyan? Persze, több városnyi hasonló lány van és olyan srác akinek ez tetszik...

Nézz egy kicsit szét és meglátod.

2015. nov. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Rengeteg embernek bejön, csupán nem a megfelelő személyek vesznek körbe jelenleg. Emiatt nehogy megváltozz!
2015. nov. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!