Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találkoztatok már olyan...

Találkoztatok már olyan emberekkel, akik a MAGYAR nevüket angoll írják/mondják, hogyha MAGYAR névre vannak anyakönyvezve?

Figyelt kérdés
Van egy csomó ilyen ismerősöm...Meg netes is. "-Szija, h hívnak? -Elizabeth. Téged? -Sarah." ›_‹
2010. márc. 20. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Hanna a neve és a Hannah-ként mutakozott be (ejtsd: "háná"), illetve Gina, aki "dzsina"-ként. Bár az utóbbi nem kifejezetten angol név, de akkor is magyarul Gina lenne, g-vel ejtve. Ilyenekre gondoltál?
2010. márc. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én Vanessza vagyok,és rohadtul utálom hogyha ezt egy magyar ember leírja így:"Vanessa".könyörgöm,hányok ettől ... -.-"
2010. márc. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hajajj! A kedvencem a Levy. (Eredetileg Levente). >_<


Nekem van olyan becenevem, aninek "i" a vége, és páran úgí írtak nekem, hogy "y"-t tettek az i helyére. Én kijavítottam őket.

2010. márc. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, *úgy.
2010. márc. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, pontosan ilyenekre gondoltam. Barátaim csintek egy "hy" klubot. Dorhy, Bazshy, Lillushy, stb. Meg egy Vanessza nevű ismim Nessynak becézi magát. Meg Vanish-nek. xD Kérdezte, h tetszik-e nekem ez a "becenév" én meg mondtam, h nem, annyira szánalmas, h hogyha egy barátom írja, akkor is sírok a nevetéstől. xDDD

Am most láttam,h rosszul írtam: *angolul =$

2010. márc. 20. 18:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ismertem valakit, akit Jennifer-nek hívtak, és úgy is írták le (: Meg Gina osztálytársam nekem is van, és ő is Dzs-vel mondja :)
2010. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pl. Hajdu Stewe ( az a szep magyar Istvan mar nem is jo! Nemsokara atiraj a rockopera cimet is "Stewe the king"!)
2010. márc. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vanessza vagyok.(előző)

Vancus,Nesszi,Neszka a becenevem:)

2010. márc. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Dehát a Steve sem w-vel írandó. Igaz, én már halottam olyat, akinek a Brúszvilisz volt a keresztneve, de ez már más téma.


Orshy, Bazsy, Kathy, Bözsy, Wiwien, Wictor. Ezektől elbőgöm magam.

2010. márc. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!