Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kapnék azért az iskolában...

Mit kapnék azért az iskolában a nálam találnának boxert, kirugnának? A támadóim az ósztály társaim maga boxer tüskés ezért kicsit komólyab nyomot hagy mintha simán csak éles lenne!

Figyelt kérdés
Én esztergáltam és még nincs meg rendesem rajta kireszelve az ōszes lyuk az osztály társaim ,tōbben vannak mint én ,egy egész klikk egymagam ellen és már próbáltak úszítani ,hogy menjek nekik , konkrétan ki akarnak rugatni. Ha még ennek tetelyébe egy boxer lehet téleg kirugnának ? Rendes válaszokat létszíves!!!

2015. nov. 17. 17:21
 1/2 anonim válasza:
Szóllj szüleidnek, vagy tanárodnak, én együttérzek veled, tudom miről beszélsz, de nem érdemes sem kirúgatni magad, sem rendőrségi ügyet csinálni magadnak. A boxer tiltott eszköz. A diákok mindjárt bekakilnak, ha a tanár befenyíti őkez.
2015. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Téleg nagyon örülök az együtt érzésnek ,de iskola után hazafele menet kergetnek. Nem jagyok gyenge ,de öt emberrel nem tudok mit kezdeni . Ráadásúl kettő is van akkora termetű mint én . Negyedik óta ez van akkór kerűltem át oda azóta nonsztop kiközösítés 6.odikos vagyok .Az osztályban 2-3 klikk van és támadnak mindenkit aki nincs klikkben . Ja és a tanár nem csinál semmit ha szólok neki van ,hogy ezt monja :``majd intézkedem ,, de semit nem csinál mer ``ami iskolán kivűl körténik nem a hatásköröm,, . Ahozképest amikor benentem az osztály terembe egyből azzal fogadtak ,hogy van-e nálam kès ? Letagadtam . A busz pályaudvaron az egyik osztálytársam megtámadot én meg egy mini kb 5-6 centis bicskát vettem elő ,hátha majd békén hagy nagyából igy lett . Akkor ez a hejzet .
2015. nov. 17. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!