Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan gyozhetnem meg magam,...

Hogyan gyozhetnem meg magam, hogy tartsak be dolgokat?

Figyelt kérdés

mindig csak eltervezem, majd mikor odajutok, akkor jovok a kifogasaimmal,pedig csk sajat magam csapom be...

ezt minden dologra ertem, szoval legyen barmirol szo,nem tudok elvegezni semmit,ha neki is fogok, csak a fele lesz meg :(


2008. szept. 13. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg azt, hogy megjutalmazod magad! Ha pl. sikerül a vizsga, akkor veszel magadnak valamit, amit szeretsz. Vagy elutazol valahova, ahova már régóta szeretnél.

Kisebb dolgoknál pedig csinálj magadban mérleget, hogy mik lesznek az előnyei és mik a hátrányai, ha megteszel valamit illetve ha nem. Ezt írd le egy papírra, és amikor elbizonytalanodsz, vedd elő! Érdemes "drasztikus" dolgokat is felírni, azok talán nagyobb hatással vannak... Sok sikert! Menni fog.

2008. szept. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akaraterő kérdése,mert ha eltervezel valamit és nagyon meg akarod valósitani azt ugyis megteszed,de ha semmi kedved hozzá akkor minden igyekezeted hiába!

Ez a tinikre jellemző.

2008. szept. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak igaza van, az akarat "hegyeket" mozgat meg.

Engedj meg egy idézetet a Vissza a jövőbe c. filmből: " Ha az ember nagyon akarja, bármit elérhet a földön!" Remélem helyesen írtam.

2008. szept. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!