Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek van úgy értelme...

Szerintetek van úgy értelme élni, hogy az ember tudja, hogy sosem lesz normális élete?

Figyelt kérdés

Az élete max abból fog állni,hogy befizeti a számlákat,és azon izgul,hogy enni fog e hónap végén is?

Céltalanul élek évek óta,semmi emberi kapcsolatom nincs.

Nem vagyok gazdag és soha nem is leszek az.

Semmi életkedvem.


2016. jan. 9. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Miért te jós vagy?

Senki nem tudja mit hoz a jövő.

Ha nem nyafognál, hanem változtatnál az életeden akkor lehet jobb is. Mondjuk kezdj barátokat szerezni.

2016. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Titusztitusz ***** válasza:
Így, különösebben tényleg nincs értelme élni, viszont amennyiben találnál magadnak VALAMI ÉLETCÉLT, akkor már más volna a helyzet...Próbálj EBBE AZ IRÁNYBA elmozdulni...Azért én nem hiszem el, hogy NE LENNE SEMMI OLYAN TEVÉKENYSÉG, amiben örömödet lelnéd...
2016. jan. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos több mentális betegségem is van.

Soha nem lesz belőlem középvezető vagy felsővezető.

És csak azok tudnak megélni.

Egy átlag embernek csak ilyen nyomorgós élet jut.

És egyre nehezebben viselem.

Sajnos nagyon magasra teszem a mércét magammal kapcsolatban,és nem fogok olyan emberekkel ismerkedni,akik nem hozzám valóak."Csak legyen valaki" nekem nem jön be.

Normális emberek között pedig elveszve érzem magam,nincs hozzájuk elég önbizalmam.

2016. jan. 9. 14:35
 4/5 anonim ***** válasza:

" Soha nem lesz belőlem középvezető vagy felsővezető.

És csak azok tudnak megélni. "


Ilyen ostoba kijelentést még életemben nem olvastam!!!

Mekkora hülyeség!!!

Sokan nem közép vagy felső vezetők, mégis boldog, kiegyensúlyozott életük van.

Én sem vagyok az, mégis élvezem az életem minden napját. Ne nyafogj már!!!Ez a legrosszabb! Egy nyafogós, lusta ember aki nem is akar változtatni az életén de gyártja a sok hülyeséget ami eszébe jut..

2016. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Titusztitusz ***** válasza:
Aztán szükséges dolog neked EMBEREK KÖZÖTT élni örökösen? Vagy azzal foglalkozni, hogy ki fogad el és ki nem, aztán ez alapján dönteni az életed értelméröl??? Ne bolondozz már kérdező...Az, hogy van-e értelme az életednek, avagy nincs, az NEM AZ EMBEREKHEZ VALÓ VISZONY FÜGVÉNYE AUTOMATIKUSAN...Most csodálkozni fogol, de nálam pl. pont fordítva van a dolog...ADDIG ÉRZEM JÓL MAGAMAT, ameddig emberek társaságátol minnél messzebb vagyok...Pl. amikor olvasok, kirándulok, filmet nézek, magamban filozofálgatok...És az emberi társaságban eltöltött időt csak úgy fogom fel a leggyakrabban, mint holmi megkerülhetetlen, szükséges rosszat...Ha ÖRÖKÖSEN emberek társaságában kéne élnem, azt hiszem az én életkledvem is hamar elillanna...Próbáld meg úgy szervezni az életedet, hogy olyan tevékenységekben leld örömödet, amihez nem kell emberi közösség...
2016. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!