Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szeretnek az emberek...

Miért szeretnek az emberek nagyokat mondani akkor is, ha nem tudják mi fán terem az adott dolog? Szerintetek ezeknek az embereknek mi lehet ilyenkor a bajuk? :

Figyelt kérdés

Úgy értem,itt si annyi kérdés van- na jó,1-2 nagyon gagyi,de ezekkel én nem szoktam foglalkozni- és szinte minden kérdésnél van legalább 1 olyan,aki lehurrogja,kritizálja a másikat.

Nem muszáj válaszolni,"költői" kérdés volt. Ha mégis válaszol valaki,kérlek,normális keretek közt!


2010. márc. 27. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Feltűnési viszketegség.Nem bírják,ki,hogy akkor is válaszoljanak,ha gőzük sincs a témában felvetett kérdéshez.Vagy csak nem tudják magukat hasznos dologgal elfoglalni,és unalomból írkálnak.Pl.az aki minden kérdésre azt válaszolja,hogy terhes vagy.
2010. márc. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezek az emberek komolyan elveszik a kedvem attól,hogy ezt az oldal,amit egyébként jónak tartok, tobábbra is látogassam.
2010. márc. 27. 21:19
 3/3 anonim ***** válasza:

ez az oldal úgy működik mint egy fórum kb, mindenki leírja a véleményét jól elküldik egymást névtelenség van így mindenki azt mond amit akar nem fogják neki felróni többet, úgyhogy kilehet élni magát mindenkinek,

Ja és Terhes vagy :D

2010. márc. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!