Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc budapesti...

Melyik a kedvenc budapesti Starbucksotok?

Figyelt kérdés

Hol a legjobb a személyzet, kiszolgálás, tisztaság... stb?


Az utóbbi időben többen is megfordultam, s így értékelném:

MOM park 10/10

Árkád 10/9

Deák 10/9,5

Corvin 10/8

Aréna 10/10 (+)

Bazilika 10/8

Westend 10/8



2016. jan. 24. 02:25
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Én viszonylag gyakran eszem és iszom Starbucksban, egyrészt mert imádom a chai tea lattet és a caramell machiatot ami ott készül + a csirkés pesztós tortillát.

Velem mindig kedvesek voltak, amikor galmour vagy joy napok vannak megakad a kiszolgálás, de alapvetően nem vészes.

Az ott dolgozók normálisak- eddig egyedül az Árkádban érzékeltem, hogy nem olyan szívélyesek!

A MOM parkban van egy lány, aki mindig óriási mosollyal üdvözöl, rendszerint szokta tudni a nevem. Barna hosszú haja van és tényleg Édes.

Az Deák téren mindig kell várni, de azért, mert ott rengetegen megfordulnak, ezért oda nem szívesen megyek. Illetve egyszer lehagyták a karamellát a tejhabról.

Az Arénásoknál egyszer voltam, ott minden tiszta volt, szerintem elég jó helyen van a kávézó plázán belül, kellemes a közeg.

Ott egy vöröses hajú cserfes lány szolgált ki, tündéri!

A westendes starbucks kopott. Oda nem szívesen ülök be, maximum elviszem. A csajok ott is barátságosak, mosolygósak, volt már, h több pecsétet kaptam, szóval... abszolút meggyőzőket!

A Corvinban minden nagyon szép és új! Szeretem ott inni a kávém, bár a kasszás csaj a napokban rádumált az új promócióra és majdnem bekómáltam a cukortól! De nem haragudtam rá, remekül adta elő, hogy milyen jól járok! A neve nem rémlik, de frufruja volt!

hirtelen ezek jutottak eszembe!

2016. febr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én is viszonylag gyakran járok Starbucksba, bár még nem voltam mindben.

Westend: tényleg kopott kicsit, és mindig rengetegen vannak, de az szimpi, hogy télen is van kint pár asztal, és szék, így le lehet kint is ülni :) Maga a belső része kicsit túlzsúfolt, és szűkös nekem.


Árkád: Ez a legtágasabb SB ahol eddig Budapesten jártam, viszont itt kevesebb az ülőhely.


Széna tér: Itt is kedvesek, aranyosak, azonban ez is kicsit kicsi.


Oktogon: Szuperkedvesek voltak velünk a múlthéten, egyik barátnőm kért egy extra poharat is, és írtak is rá Neki, amit szeretett volna, valamint az összes pecsétet kérhettük egy kártyára. Azonban nagyon pici, le se tudtunk ülni :C


Deák: Annyi embernek, amennyi oda bezsúfolódik egy nap, kicsi. Sokszor sokat kell várni, sokan vannak.


Nekem eddig mindegyik tiszta volt, kedvesek voltak, és közvetlenek. Ha bénáztam a rendeléssel, vagy hirtelenjében nem tudtam, hogy mit is szeretnék, akkor szívesen ajánlottak, és segítettek. Mindenhol mosolygósak, ami szerintem nagyon fontos! Akárhányszor betérek, mindig jókedvűen jövök ki. Bearanyozzák a napomat. :)


(p.s. jelenlegi kedvencem a Chai Latte, kedvenc sütim pedig a csokis muffin. )

2016. febr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyben se voltam, McDonalds, KFC és Burger King fronton viszont tudok segíteni. :D
2016. szept. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!