Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Múlt évben kirugtak az iskolám...

Domiiniiikaa kérdése:

Múlt évben kirugtak az iskolámból és ki lettem tiltva. De viszont a legjobb barátnőmnek pénteken lesz a szalagavatója amire szeretnék elmenni, de megkérdezte az igazgató helyettest és konkrétan rávágta, hogy nem mehetek?

Figyelt kérdés
Nem tudtok esetleg valami tanácsot adni, hogy hogy lehetne elintézni vagy kihez tudnék fordulni segitségért? Egy életben egyszer van a legjobb barátnőmnek szalagavatója .Nem követtem el nagy hibát mikor kirugtak , csak kisebb összetűzésbe keveredtem egy tanárral aki mint később kiderült az igazgató legjobb barátnője..igy lett fegyelmi tárgyalásom stb.

2016. febr. 1. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom keresd fel szemelyesen az igazgatot,es probalj beszelni vele.
2016. febr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nemrégiben bementem az iskolába látogatóba és akkor szembesített az igazgató, hogy ki lettem tiltva és távozzak..Valahogy rá kéne venni csak nem tudom,hogyan.Hátha van erre valami törvény..
2016. febr. 3. 00:07
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Én a saját szalagavatómra sem megyek be,nemhogy máséra xdd
2016. febr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!