Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy gyerek aki iszonyat...

Van egy gyerek aki iszonyat idegesít az osztályomban, figyelni se tudok miatta az órán. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma annyira felhúzott, hogy majdnem felálltam óra közepén és megvertem, de visszafogtam magam, mert elég szigorú suliba járok, de nem tudom meddig bírom ki ez mellet.
2008. szept. 18. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szólj az ofődnek, hogy minél messzebb ültesse tőled (pl. az első padba), és hogy figyeljenek rá kicsit jobban a tanárok, mert nem lehet tőle odafigyelni.
2008. szept. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy tetszel neki? :) Kérdezz rá ;)
2008. szept. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
áá ez fájt xD bocs elfelejtettem írni h fiú vagyok :P
2008. szept. 18. 15:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha azért nem tudsz tőle figyelni, mert agresszív veled szemben, kötözködik akkor, ahogy az egyik előttem szóló írta szólj a tanároknak, hogy jobban figyeljék és ha kell regulázzák meg! Ha szükséges beszéljenek a szülőkkel, hogy vigyék pszichiáterhez)

Ha egyszerűen nem bírod elviselni a kinézetét, stílusát, viselkedését stb. akkor ülj tőle minél messzebb!

Ha ez sem segít és még mindig meg akarod verni, akkor neked kell egy pszichiáter! Mindenki olyan-amilyen, ne várd azt, hogy majd átplasztikáztatja magát, vagy elmegy a suliból azért mert te nem bírod a képét!!!

2008. szept. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, lehet alapból irritál azaz emberke, próbálj meg nem foglalkozni vele, ha meg beléd kötne verd meg jól, ne játssza az agyát egy olyan, aki (gondolom) sík hülye, ettől nem lesz nagyobb fiú, vagy csak fenyíts be egy kicsit, és világosítsd fel a helyzetedről, meg a társaidéról, akik szerintem szintén nem tudnak tőle figyelni, de ha csak te vagy így ezzel, akkor tényleg menj el egy orvoshoz.
2008. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

...igazuk van az előtte szólóknak.

De egyet nem értek.Ha szigorú suliba jársz, akkor az o.társad, hogy tud annyira felidegesíteni ?

2009. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!